Особистий кабінет

Про нас

Страховий брокер ProInsurance не лише допомагає обрати необхідні страхові програми від надійного страховика. Ми працюємо для того, щоб зробити вашу страховку оптимальною за ціною та якістю і гарантуємо повний супровід протягом дії договору страхування.

ProInsurance - PROфесійно. PROзоро. PRO страхування
 • 24 роки на страховому ринку
 • Досвідчені спеціалісти з профільною медичною та технічною освітою
 • Власний відділ з врегулювання страхових подій
 • Індивідуальний підхід

Приватним клієнтам

Захист власного майна від псування, крадіжки та інших різноманітних ризиків є однією з непростих завдань сьогодні. Страховий брокер допоможе з вибором якісної страховки.
Детальніше
Найпростіший спосіб отримання якісної медичної допомоги за доступною ціною - це страхування здоров'я. Досвідчені фахівці страхового брокера підкажуть, як укласти відповідний договір страхування.
Детальніше
Швидко застрахувати свій автомобіль і цивільну відповідальність автовласника можна в будь-якій страховій компанії. Але швидко отримати компенсацію не в кожній. ProInsurance допоможе з вибором.
Детальніше

Наші переваги

Тендери

Опис послуги

Тендер в страхуванні – це прийняття складного рішення. Наші фахівці знайдуть індивідуальний підхід і допоможуть розібратися в усіх нюансах страхового ринку і його пропозицій.

Детальніше

блог

ОСНОВНІ ПРИЧИНИ АВТОПРИГОД

Автопригоди – неприємна та небезпечна ситуація, яка може трапитися з кожним з нас. Вони щороку стають причиною багатьох травм та навіть смертей. Часто люди не усвідомлюють, що багато автопригод можна уникнути, якщо дотримуватися деяких простих правил та заходів безпеки на дорозі. Кожного дня страхові компанії отримують звернення по страховим випадкам, які сталися через ці причини. Недостатньо купити страховий поліс та сісти за кермо, варто пам’ятати які ризики очікують нас на дорозі і як з ними справлятись.

Порушення правил дорожнього руху

Однією з основних причин автопригод є порушення правил дорожнього руху. Більша кількість аварій стається саме за необізнаності і недотримані правил, які контролюють насичений рух транспортних засобів на дорогах.

Щоб уникнути небезпечних ситуацій, зіткнень та аварій слід:

 • Дотримуватись швидкісних обмежень;
 • Пристібатись пасками безпеки;
 • Використовувати поворотники, як розпізнавальний сигнал дій автомобіля;
 • Зберігати  дистанцію між автомобілями;
 • Краще пропускати в сумнівних випадках інших учасників руху;
 • Здійснювати обережний обгін згідно правил;
 • Уважно перетинати перехрестя;
 • Паркувати автомобіль так, щоб не заважати дорожньому руху.

Мобільні пристрої

Ще однією причиною автопригод є використання мобільних пристроїв під час водіння. Це знижує увагу водія та реакційну швидкість, що може призвести до непередбачуваних ситуацій та аварій.

Знизити ризики допоможуть прості заходи:

 • Не відповідайте на повідомлення за кермом;
 • Використовуйте спеціальну гарнітуру та обладнання для розмов без тримання телефону;
 • Здійсніть зупинку транспортного засобу в зручному місці для відповіді на важливий дзвінок або зателефонуйте пізніше.

Технічний стан автомобіля

Також, несправність автомобіля є ще однією з причин автопригод. Недостатнє обслуговування, несвоєчасне ремонтування та заміна деталей можуть призвести до поломок під час руху. Наприклад, некоректно працюючі гальма, витік палива або проблеми з системою керування можуть спричинити втрату контролю над автомобілем та призвести до аварії.

Як уникнути таких ситуацій:

 • Періодично робіть технічний огляд автомобіля(не рідше 1 разу на рік);
 • Перевіряйте надійність гальм та замінюйте гальмівну рідину;
 • Вчасно змінюйте шини згідно сезону;
 • Перевіряйте роботу фар, стоп та поворотних сигналів.

Незадовільний стан доріг

Загальний стан доріг також може бути причиною автопригод. Погано утримувані дороги, ями, тріщини та інші пошкодження можуть призвести до втрати контролю над автомобілем, пошкодження шин або підвіски, а також спричинити зіткнення з іншими транспортними засобами.

Тому, варто дотримуватись деяких правил:

 • Не перевищуйте швидкість;
 • Користуйтесь світлом фар;
 • Уважно слідуйте дорожнім знакам при ремонті дорожнього покриття.

Втома

Брак уваги та втома, також, можуть стати причиною аварій. Водії, які відчувають втому або нервовість, можуть стати менш уважними та повільними у своїх реакціях на дорожній ситуації.

Зберегти себе та інших на дорозі допоможуть такі заходи безпеки:

 • Не сідайте за кермо після безсонної ночі та при втомі;
 • При довгому кермуванні робіть перерви для відпочинку. Згідно ПДР не менше 45 хвилин перерви кожні 4,5 години.
 • Заспокойтесь після нервової ситуації перед тим як керувати автотранспортом.

Погодні умови

Погодні умови ще один фактор, що може вплинути на безпеку на дорозі. Наприклад, слизькі дороги під час дощу або снігу можуть зменшити зчеплення шин з дорогою, що ускладнює керування автомобілем та збільшує ризик заносу або зіткнення. Або обмежена видимість, що знижує реакцію та створює непередбачувані ситуації під час кермування.

Дотримуйтесь низки правил в таких умовах:

 • Вчасно змінюйте шини згідно сезону;
 • Вмикайте світло фар. Згідно ПДР обов’язково потрібно вмикати денні ходові вогні або ближнє світло фар за межами населених пунктів.

 

Багато факторів, які потрібно враховувати сьогодні, будучи водієм будь-якого транспортного засобу. Ми розглянули тільки деякі з них. Життя стає більш насиченим та активним, тому кожного дня зростає кількість автівок та кермувальників, отже і рівень небезпеки.  Тож не забувайте, що все залежить тільки від нас! Зовсім незначні кроки та дії людини можуть зробити ситуацію на дорогах менш аварійною і ризикованою та вберегти життя як ваше, так і ваших близьких!

читати 21.02 2024

З РІЗДВОМ ТА НОВИМ РОКОМ!

Шановні наші клієнти та партнери!

🎄Вітаємо Вас з прийдешніми святами – з Різдвом та Новим роком!

🐉Хоча кожного року нас чекають нові випробування та несподіванки, ми все подолаємо, адже символ наступного року,– Дракон! Нехай сповнює своєю силою та енергією і щедро ділиться впевненістю, мудрістю та вдачею, !

🏔Нехай цей рік подарує шанс кожному з нас легко звернути гори та дійти до своєї мети!

Але пам’ятайте важливе – дорогу здолає тільки той хто йде!

Рухаємось разом і надалі!

Мирних і затишних святкувань! 🙏 До зустрічі в новому 2024 році!

читати 23.12 2023

СТРАХУВАННЯ АВТОМОБІЛІВ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ

У часи коли в будь-яку точку України можуть долетіти ворожі нищівні боєприпаси, ракети чи БПЛА та коли в країні підвищена мінна небезпека, починаєш задумуватись, а як можна вберегти свій автомобіль від цих ризиків?  Перш за все згадуєш про страховку КАСКО. Проте, звичайний договір КАСКО будь-якої страхової компанії має винятком збитки, пов’язані з воєнними діями.

Однак, живучи в нових умовах кожного дня, страховики змушені поступово знаходити рішення і покривати потреби ринку, у тому числі для автовласників(як звичайних осіб, так і великих компаній з автопарками). Поступово почали з’являтися страхові продукти, які декларують компенсацію частини збитків, спричинених наслідками воєнних дій. Як же розібратися, що за продукти зараз існують на ринку автострахування в Україні?

На що варто звернути увагу в страховому покритті воєнних ризиків  договорів КАСКО?

 • Обмеження за кількістю випадків

Може покриватися тільки 1-2 випадки  за дією договору, пов’язаний з військовими ризиками;

Або не мати обмеження кількості випадків.

 • Обмеження по страховій сумі

Компенсувати можуть в рамках повної страхової суми, яка зазвичай визначається вартістю автомобіля або покриття тільки в межах ліміту від страхової суми – в середньому 10-12% і не перевищуючи якусь визначену страховиком  суму – загалом це 200 тис.-300 тис. грн.

 • Список ризиків, що покриваються

Можуть бути враховані тільки наслідки влучання прямого та/або опосередкованого впливу ракет, безпілотних літальних апаратів будь-яких типів та/або їх уламків, засобів протиповітряної оборони, засобів протиракетної оборони;

Або мати ширше охоплення – внаслідок воєнних дій, військових заходів будь-якого роду, використання зброї, військової техніки та знарядь війни;

Загальним виключенням для договорів буде – ядерна, біологічна, хімічна зброя.

 • Обмеження по території покриття

В договорах зазначають територію, як:

Україна (крім території Автономної Республіки Крим, м. Севастополь, а також територій, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження на момент настання події, що має ознаки страхового випадку;

Або, не ближче 150 км від лінії бойових дій на дату настання випадку.

 • Тариф

В середньому страхові компанії встановлюють тариф – 1,5-2% від страхової суми

 • Франшиза

Також для зниження тарифу страховики в умовах договору можуть застосовувати суму, яку обов’язково самостійно сплачує страхувальник, нині сума коливається в межах 10-12% від суми покриття.

Якщо Вам важко впоратись з усім різноманіттям та розібратися в широких умовах, що застосовуються в страховому покритті автомобілів від воєнних ризиків, ми з радістю надамо компетентну консультацію та допоможемо з оформленням страховки, що оптимально зможе вберегти Вас від переживань за Ваш автомобіль сьогодні.

читати 13.11 2023

НОВИЙ ПРОДУКТ – СТРАХУВАННЯ ЖИТЛА ВІД ВОЄННИХ РИЗИКІВ. ПАРТНЕРСТВО З СК «ІНГО»

Всі ми живимо в умовах війни в Україні вже тривалий час.  Бачимо як військові дії спричиняють значні руйнування майна звичайного українця.  Проте не дивлячись на положення в країні завжди залишаються і інші ризики, такі як: пожежа, залиття, стихія, протиправні дії третіх осіб. І не дивно, що виникає бажання вберегти те що має для нас цінність. З цією задачею добре справлялось страхування до 2022р. З початком війни змінилась тенденція у страхових компаній щодо страхування майна, адже не було готовності брати на покриття наслідки спричиненні збройними  конфліктами та війною, хоча попит зростав активно. Сподівання, що держава допоможе та компенсує всі втрати не завжди справджуються, а ремонт для пошкодженого  помешкання потрібен вже сьогодні, бо людям треба десь жити.

Тож сьогодні, підлаштовуючись під умови в яких ми існуємо зараз, разом зі страховою компанією «ІНГО» хочемо презентувати оновлений продукт  страхування майна фізичних осіб з захистом від усіх можливих ризиків включаючи воєнні «Експрес-всі ризики».

Застрахованим може бути:

 • Конструктивні елементи та оздоблення,
 • Комунікації в квартирі,
 • Вміст квартири (меблі, техніка та ін.).

Немає необхідності робити поіменований список майна, все покривається з обраної страхової суми.

Основні ризики які входять:

 • Пожежа та пошкодження димом,
 • Пошкодження водою в результаті аварій комунікацій житла,
 • Протиправні дії третіх осіб,
 • Стихійні лиха – землетруси, удари блискавкою злива та ін.

Додаткова опція «воєнні ризики»:

 • Падіння літальних апаратів,
 • Бій скла,
 • Наслідки спричинені знаряддями та засобами війни.

Зазначимо, що договір створений на засадах «всі ризики», де покривається все окрім зазначеного у списку виключень.

Окрім класичних виключень цей продукт страхування майна має причини для відмови пов’язані з військовим станом, а саме:

 • Шкода спричинена ядерною, біологічною, хімічною зброєю,
 • Не можуть бути застраховані об`єкти, що підлягають знесенню та майно, що знаходиться в районах активних бойових дій, або в районах, які перебувають в тимчасовій окупації.

Дізнатись ціну, ознайомитись з детальними умовами та оформити договір для страхування квартири можна за ресурсом «Експрес-всі ризики».  Просто оберіть страхову суму, програму покриття,  заповніть форму з даними для договору, сплатіть онлайн та отримайте готову страховку на e-mail.

Якщо бажаєте застрахувати будинок, то звертайтесь до наших менеджерів, які допоможуть з оформленням страховки та проконсультують з додаткових питань.

Попіклуйтесь  заздалегідь про свою власність та уникніть значних фінансових витрат, в тому числі якщо майно постраждало внаслідок військових дій.

читати 3.10 2023
Перейти на UA
Перейти на RU
Go to ENG