Особистий кабінет

Про нас

Страховий брокер ProInsurance не лише допомагає обрати необхідні страхові програми від надійного страховика. Ми працюємо для того, щоб зробити вашу страховку оптимальною за ціною та якістю і гарантуємо повний супровід протягом дії договору страхування.

ProInsurance - PROфесійно. PROзоро. PRO страхування
 • 21 рік на страховому ринку
 • Досвідчені спеціалісти з профільною медичною та технічною освітою
 • Власний відділ з врегулювання страхових подій
 • Індивідуальний підхід

Приватним клієнтам

Захист власного майна від псування, крадіжки та інших різноманітних ризиків є однією з непростих завдань сьогодні. Страховий брокер допоможе з вибором якісної страховки.
Детальніше
Найпростіший спосіб отримання якісної медичної допомоги за доступною ціною - це страхування здоров'я. Досвідчені фахівці страхового брокера підкажуть, як укласти відповідний договір страхування.
Детальніше
Швидко застрахувати свій автомобіль і цивільну відповідальність автовласника можна в будь-якій страховій компанії. Але швидко отримати компенсацію не в кожній. ProInsurance допоможе з вибором.
Детальніше

Наші переваги

Тендери

Опис послуги

Тендер в страхуванні – це прийняття складного рішення. Наші фахівці знайдуть індивідуальний підхід і допоможуть розібратися в усіх нюансах страхового ринку і його пропозицій.

Детальніше

блог

П’ять цікавих фактів з історії страхування

Страхування – цікава сфера діяльності з багатою історією. Сьогодні ми хочемо поділитися кількома фактами з історії страхування, щоб й ви впевнились в цьому.

 • Страхування налічує тисячі років історії

Історія страхування налічує приблизно 3 тис. років. Звісно  до нашої ери страхування було не таким, як зараз, але мова йшла про розподілення ризику, яке використовують й сучасні страхові компанії. Так, китайські купці об’єднували свої товари при відправленні по річці Янцзи, та розподіляли їх на всі існуючи кораблі таким чином, щоб при аварії, пожежі або атаці розбійників постраждала невелика частина товару в усіх, а не один купець зазнав катастрофічних втрат. Першу задокументовану систему страхування можна знайти у Вавилонському тексті Хамурапі, датованому 1750 р. до н. е. Юридичний кодекс дозволяв торговцям сплачувати збір за захист відвантаження морських вантажів від втрати або крадіжки. Приклади такого страхування можна знайти й Стародавній Греції та Римській імперії. Наприклад, у Стародавньому Римі, згідно зі статутом колегіуму Ланувія, його члени сплачували щомісячні внески, а у разі смерті фонд колегіуму забезпечував певну суму для належного похорону. Подати заявку на нього мав право лише спадкоємець, зазначений у заповіті. Якщо заповіт був відсутній, похорон організовував сам колегіум. Ця сума була захищена від вимог кредиторів, вона не могла бути використана для сплати боргів померлого. Також існували підстави для втрати права на отримання “страховки”.

 • Страховий поліс може виглядати як табличка на будівлі

Одним із наслідків Великої пожежі в Лондоні, яка знищила більшу частину міста більш ніж 350 років тому, було те, що це призвело до народження страхування від пожежі та страхування житла в цілому. Після зруйнування понад 30 000 будинків людина на ім’я Ніколас Барбон заснував страховий бізнес. Згодом він представив першу в місті водночас й пожежну й страхову компанію.

Тож вони, починаючи з 1682 року, убезпечували будинки Лондону від пожеж. Звісно, ти з них, що сплатили страховий внесок. До таких будинків була прикріплена металева пластина, яка гарантувала, що якщо виникне пожежа, страхова компанія забезпечить її гасіння. Якщо будівля не була застрахована, пожежу не гасили, якщо вона не загрожувала поширитися на застраховану будівлю.

 • Найвідоміший страховий агент став засновником держави

Історія знає багато діячів, пов’язаних зі страхуванням, але найвідомішим страховим агентом вважається Бенджамін Франклін, один з батьків-засновників американської державі. Його зображення надруковано на банкноті у 100 доларів (найбільшій купюрі, що випускається до обігу у США).

Своє успішне підприємство в страховій галузі він організував в 1752 році. Ця компанія існує й донині під назвою The Philadelphia Contributionship. З початку вона спеціалізувалась на страхуванні від пожеж – компанія продавала поліси терміном на сім років на досить вигідних умовах: якщо за час дії поліса пожежі не сталося, все сплачені гроші компанія повертала.

 • Перший страховий поліс на авто коштував 12 доларів 25 центів

Перший поліс страхування автомобіля був проданий в США страховою компанією Travelers (вона до речі теж продовжує працювати). У 1898 році автомашини ще були екзотикою, як й ідея автострахування. Але пан Мартін вирішив застрахувати свій автомобіль на 500 доларів, заплативши 12 доларів 25 центів. Невідомо, чи сталася з ним страхова подія чи ні. Але якщо підходити до цього договору страхування з сучасними мірками, він уклав вигідну угоду. Ціна страхування склала 2,45% від ціни автомобіля — сьогодні розмір страхової премії може становити 7-12% від вартості автомобіля.

 • Перший підручник у Російській імперії зі страхування написаний у Києві

В Україну класичне страхування прийшло із Західної Європи. У 1857 р. в Одесі було створено Російське товариство пароплавства і торгівлі. За прикладом Ліфляндського товариства у Києві було організовано товариство взаємного страхування землевласників. У 1909 р. було затверджено статут Харківського Товариства страхування від вогню майна гірничих і гірничозаводських підприємств.

Розвиток галузі потребував й наукового вивчення, цим активно займалися у Київському Комерційному Інституті, тут розвивалась Київська страхова наукова школа, а засновник школи Костянтин Воблій займався створенням першого в Росії підручника зі страхування. У 1915 р. виходить друком його велика (17 др. арк.) монографія «Основи економії страхування».

читати 14.05 2021

Підбито підсумки року за версією рейтингу Insurance TOП

Вийшов черговий випуск рейтингу Insurance TOП, у якому були підбиті підсумки 2020 року у страхуванні.
Не дивлячись на те, що всі гравці ринку зазначають, що пандемія була для них складним викликом, у цілому компанії з верхньої частини ренкінгу впорались з ним та показали навіть зростання за ключовими параметрами.
Лідерами ринку страхування життя лишаються MetLife, УНІКА Життя, ТАС, PZU Україна Страхування Життя та Граве-Україна.
Нон-лайф компанії також демонстрували зростання за ДМС та моторними видами страхування. Наприклад, загальні обсяги ринку ДМС в Україні за підсумками 2020 року перевищили 5,3 млрд грн, сектор зріс на 18%.
Торік страховики уклали понад 8,3 млн договорів ОСЦПВ. Загальна сума премій за якими склала рекордну цифру понад 6,1 млрд грн. Кількість договорів зросла на 4,1%, сума премій  на 20,6%.
Передбачувано через коронавірус скоротились обсяги туристичного страхування та страхування «Зелена карта», але вони повернуться на допандемійний рівень після повноцінного відкриття кордонів.
Ознайомитися зі зведеними результатами  роботи страховиків за версією журналу Insurance TOП: https://forinsurer.com/files/file00703.pdf
Спеціалізоване галузеве видання може стати в пригоді не тільки спеціалістам фінансового ринку, а й звичайними споживачами, які стоять перед вибором страховика. Тут багато аналітичних даних для того, щоб зробити висновок щодо надійності компанії.
Іноді у цифрах не так легко розібратися, тож якщо у вас виникли питання щодо фінансового стану, основних показників стійкості, рівня виплат будь-якої СК – то звертайтесь за консультацією до нас. Ми співпрацюємо з компаніями-лідерами Insurance TOП та можемо дати вичерпну консультацію щодо найкращих компаній в огляду на конкретні види страхування. Звичайно, ми запропонуємо вам найкращі тарифи та професійний супровід та захист ваших інтересів протягом дії договору.

 

читати 30.04 2021

Графік роботи на травневі свята-2021

В цьому році через те, що святкові дні – 1 Травня, Великдень та День Перемоги припадають на суботу та неділю, наступні понеділки та вівторки стали офіційними вихідними днями.

Через це змінено графік роботи офісу ProInsurance.

1, 2, 3, 4 травня – вихідні,
5, 6, 7 травня – робочі дні (чекаємо вас з 9.00 до 18.00)
8, 9, 10 травня – вихідні дні.

Бажаємо, щоб ця своєрідна відпустка пройшла активно та весело, і дала енергію для нових досягнень. Як завжди, нагадуємо, що надійною основою успіху є спокій і впевненість, а забезпечити такий спокій може страхування. Готові проконсультувати вас про всі переваги страхових продуктів.

 

Ваш страховий брокер ProInsurance.

читати 29.04 2021

Стали відомі переможці конкурсу World Car of the Year

Оголошені результати конкурсу World Car of the Year 2021 (Світовий автомобіль року 2021). Конкурс визначає найвидатніший автомобіль, представлений за останні 12 місяців, та нагороджує транспортні засоби, що демонструють найвищі стандарти технічних інновацій та дизайну.

Цього року долю претендентів на перемогу вирішувало журі з 93 міжнародних автомобільних журналістів. А остаточний вердикт обирали 7 автоекспертів.

 • Гернот Брахт (Німеччина — Pforzheim Design School),
 • Ян Каллум (Великобританія — директор з дизайну, CALLUM),
 • Герт Хільдебранд (Німеччина — власник Hildebrand-Design),
 • Патрік Ле Кемен (Франція — дизайнер The Sustainable Design Schoo),
 • Том Матано (США — Аcademy of Art University, колишній керівник напрямку дизайну у Mazda),
 • Віктор Націф (США — головний креативний директор, Brojure.com та інструктор з дизайну, New School of Architecture and Design),
 • Широ Накамура (Японія — генеральний директор, Shiro Nakamura Design Associates Inc.).

Прозорість та чесність голосування гарантували підрахунки, які здійснює KPMG.

Абсолютним переможцем став перший повністю електричний позашляховик Volkswagen ID.4. Нагадаємо торік переможцем став теж кросовер — Kia Telluride.

Електрокросовер VW ID.4 є глобальною моделлю, тобто призначений для всіх ключових ринків, включаючи Європу, США і Китай. Покупці можуть вибрати версію з батареями на 55 або 77 кВт·год і запасом ходу до 520 км (WLTP).

На звання найкращого претендували також Honda e (перший електромобіль японської марки, що продається виключно в Європі) та Toyota Yaris (визнаний кращим европейським автомобілем року).

Було визначено найкращих та обрано переможця ще у 4 категоріях.

«Міський автомобіль року»

— Honda e (переможець у категорії)

— Honda Jazz / Fit

— Toyota Yaris

«Представницький автомобіль року»

— Land Rover Defender

— Mercedes-Benz S-Class (переможець у категорії)

— Polestar 2

«Спорткар року»

— Audi RS Q8

— Porsche 911 Turbo (переможець у категорії)

— Toyota GR Yaris

«Дизайн року»

— Honda e

— Land Rover Defender (переможець у категорії)

— Mazda MX30

Цікаво, що дві вищі позиції зайняли саме електричні авто, а ще один — гібридний Toyota Yaris — увійшов у трійку лідерів. Як кажуть організатори конкурсу, у 2022 серед номінацій з’явиться окрема номінація для електромобілів.

На жаль, придбати моделі-переможці в Україні офіційно дуже складно, тож якщо ви вже готові купувати автомобіль, зверніть увагу на переможців минулих років (сайт конкурсу https://www.worldcarawards.com/). Й пам’ятайте, що будь-який автомобіль принесе власнику значно більше задоволення, ніж клопоту, якщо буде мати страховий поліс. Ви можете обрати як пакети автострахування (ОСЦПВ+ добровільна автоцивілка, КАСКО, Зелена карта), так й окремі страхові продукти для захисту авто в надійних СК. Звертайтеся за вказаними  телефонам, у формі  зворотного зв’язку або електронною поштою – проконсультуємо, допоможемо обрати та забезпечимо кращий тариф.

читати 22.04 2021