Особистий кабінет

Про нас

Страховий брокер ProInsurance не лише допомагає обрати необхідні страхові програми від надійного страховика. Ми працюємо для того, щоб зробити вашу страховку оптимальною за ціною та якістю і гарантуємо повний супровід протягом дії договору страхування.

ProInsurance - PROфесійно. PROзоро. PRO страхування
 • 22 роки на страховому ринку
 • Досвідчені спеціалісти з профільною медичною та технічною освітою
 • Власний відділ з врегулювання страхових подій
 • Індивідуальний підхід

Приватним клієнтам

Захист власного майна від псування, крадіжки та інших різноманітних ризиків є однією з непростих завдань сьогодні. Страховий брокер допоможе з вибором якісної страховки.
Детальніше
Найпростіший спосіб отримання якісної медичної допомоги за доступною ціною - це страхування здоров'я. Досвідчені фахівці страхового брокера підкажуть, як укласти відповідний договір страхування.
Детальніше
Швидко застрахувати свій автомобіль і цивільну відповідальність автовласника можна в будь-якій страховій компанії. Але швидко отримати компенсацію не в кожній. ProInsurance допоможе з вибором.
Детальніше

Наші переваги

Тендери

Опис послуги

Тендер в страхуванні – це прийняття складного рішення. Наші фахівці знайдуть індивідуальний підхід і допоможуть розібратися в усіх нюансах страхового ринку і його пропозицій.

Детальніше

блог

Дайджест новин страхової галузі в вересні 2021

Пропонуємо вашій увазі деякі новини страхової сфери, які можуть мати вплив в майбутньому.

НБУ планує ввести нові вимоги до діяльності страхових посередників та брокерів в Україні

Національний банк України пропонує для обговорення нові вимоги до діяльності страхових посередників. Йдеться про особливості їх реєстрації та здійснення посередницької діяльності у сфері страхування (перестрахування). Для цього Національний банк опублікував проєкт постанови «Про затвердження Положення про реєстрацію страхових та перестрахових брокерів і умови здійснення посередницької діяльності у сфері страхування та про внесення змін до деяких нормативно-правових актів НБУ», розробленої на виконання вимог Закону України «Про страхування».

Положення, внесені на громадське обговорення, визначають процедуру здійснення Нацбанком нагляду за посередницькою діяльністю в сфері страхування і перестрахування. Нагадаємо, Національний банк відповідно до повноважень, визначених законом, веде Державний реєстр страхових та перестрахових брокерів і перелік повідомлень страхових і перестрахувальних брокерів-нерезидентів.
Також документом передбачається зобов’язання брокерів, включених до реєстру, повідомляти НБУ про призначення керівників і проходження ними навчання. Здійснюючи діяльність, такі брокери повинні мати власний веб-сайт, а брокери юридичні особи зобов’язані мати окремі поточні рахунки в банківських установах для здійснення своєї господарської діяльності і для здійснення операцій із страхувальниками (перестрахувальниками). Положенням скасовується зобов’язання брокерів подавати звітність до Національного банку.

Глобальні застраховані збитки від катастроф в світі перевищили середній показник за 12 років

За даними Jefferies, глобальні застраховані збитки від катастроф на 101% перевищують довгостроковий середній показник (2008-2020 рр.) та більш ніж на 87% вище середнього за 10 років, оскільки ураган «Іда» додав до навантаження в серпні близько 32,2 млрд доларів.

Без урахування збитків «Іда», аналіз Jefferies показує, що збитки з початку року (січень-серпень) на 15% вище довгострокового середнього значення і на 7% вище середнього за 10 років. Застраховані збитки від катастроф в липні були на 41% вище довгострокового середнього показника, або на 36% вище середнього за 10 років.

Які зміни плануються в ОСЦПВ

Максимальний розмір відшкодування по ОСЦПВ у 2022 році в Україні може суттєво зрости і це не єдина зміна на краще, що очікує постраждалих в ДТП в разі прийняття нового закону «Про ОСЦПВ». Планується цілий ряд нововведень, які повинні підвищити рівень захисту учасників дорожнього руху в Україні, про це розповів директор Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ) Володимир Шевченко.

Удосконалити законодавство потрібно, в першу чергу, для поліпшення захисту інтересів потерпілих у ДТП. Одне з основних нововведень законопроекту стосується поступового збільшення розмірів страхових сум (максимального розміру виплати) до європейського рівня. Необхідність в цьому очевидна. Сьогодні в Україні максимальний розмір виплат по збитку майна потерпілого в ДТП становить 130 тис. грн, а за шкоду здоров’ю та життю – 260 тис. грн на одного потерпілого (але не більше 650 тис. грн на один страховий випадок). Досить часто такий розмір страхової суми виявляється недостатнім для відновлення автотранспорту після ДТП і лікування постраждалих або компенсації за втрату годувальника.

«Чинне законодавство дозволяє підвищувати страхові суми лише на рівень інфляції. Зокрема, недавно МТСБУ звернулося до Національного банку України з пропозицією їх збільшення до 160 тис. грн за шкоду, заподіяну майну потерпілого, і 320 тис. грн – за шкоду життю і здоров’ю. Але цього недостатньо: потрібно докорінно змінити підхід, особливо в частині виплат за шкоду життю і здоров’ю », – говорить генеральний директор МТСБУ.

Вже в перший рік після прийняття закону пропонується збільшити виплати за шкоду, завдану життю і здоров’ю, до 1 млн грн на одного потерпілого, а за шкоду, нанесену майну, – до 500 тис. грн. Далі страхові суми поступово будуть підвищуватися до декількох мільйонів гривень.

Ще одне питання, яке повинен вирішити новий закон про ОСЦПВ, стосується виплат з урахуванням зносу автозапчастин. Коли такий «автомобіль-довгожитель» потрапляє в аварію, його власник отримує приблизно 30-50% від суми, необхідної для придбання запчастин для ремонту. Згідно з чинним законодавством,  страховики починають нараховувати знос деталей для вітчизняних автомобілів, які старші 5 років, і для іноземних, вік яких перевищує 7 років. Вартість же ремонтних робіт відшкодовується в повному обсязі. Така невідповідність між сумами страхового відшкодування і необхідними витратами на ремонт викликає обурення автовласників. Це планують виправити.

За матеріалами видання forinsurer.com

читати 1.10 2021

Як підготувати до холодів оселю та авто

Вночі вже стало досить прохолодно, то ж саме час підготувати оселю та автомобіль до холодів. У цієї статті ми дамо короткі поради, як це зробити швидко, якісно та не дуже дорого.

Дачний будиночок

Найголовніша порада, яка стосується консервації взимку дачного будиночка,  –  це уникнення протягів та консервація системи опалення та водопостачання.

 1. Спустити воду з системи водопостачання та опалення, часто вода накопичується в вузлах і кранах, тому іноді систему додатково продувають, щоб в морози вода не порвала труби.

Звісно деякі типи будинків дуже погано реагують на відсутність опалення у зимовий період. Багато що залежить і від того, наскільки добре утеплений будинок. Якщо ці роботи зроблені якісно, то навіть при відсутності опалення протягом всієї зими температура всередині будівлі буде істотно вище, ніж на вулиці, та  це збереже комунікації.

 1. Іноді замість спуску води систему навпаки наповняють незамерзаючою рідиною. Додавання цієї речовини дозволить трубам витримати й мінус 20°C,  й  мінус 30°C. Таку підготовку слід зробити один раз, на початку зими.
 2. Утеплити вікна можна дідівським способом – наклеївши папір на місця, звідки надходить повітря, також застосують скотч, але врахуйте, що його потім важко відокремити від рами.
 3. Щоб не було протягів з дверей, використовують гумовий ущільнювач, він самоклеючий, але для якісного приклеювання необхідно знежирити поверхні. Додатково двері можна обклеїти екструдованим пінополістиролом, а потім прикрити зверху оздобленням.
 4. Часто протяг виникає через великі щілин по контуру рам і дверей. Швидше за все прийшла в непридатність монтажна піна через контакт з повітрям. Потрібно взяти балончик піни, закрити піною вичищений шов заново, і якісно зашпаклювати.

Квартира

Термомодернізувати квартиру, звісно, слід починати, не коли зима стукає до дверей, а дещо раніше. Сподіваємось, ви вже подбали про якісні вікна, що не пропускають зайвого холоду, але мають добру систему вентилювання,  а двері не створюють  протягів. Якщо ви цього  не  зробили, читайте частину про утеплення дачного будиночку то озброюйтесь  скотчем та ущільнювачем.

 1. У старих будинках частою проблемою є  «крижані» стіни. Їх потрібно утеплити зовні. Але якщо ви не встигли зробити, це влітку, можна теплоізолювати зсередини в холодну пору за допомогою екструдованого пінополістиролу, або повисівши на стину товстий килим.
 2. Сонячне світло – це важливо для тепла у  квартирі.  Тож  підготуйте вікна, що виходять на південь, щоб  штори на них легко розкривались та  впускали  в приміщення максимуму сонячного світла.
 3. А ось на ніч необхідно закривати штори і опускати жалюзі. Це також допоможе знизити втрати тепла через скло. Можна спеціально купити зимові штори з щільного матеріалу. Вони повинні закривати віконний отвір повністю, але не затуляти радіатор.

Машина

Тут ми не будемо нагадувати вам про зміну шин по сезону і зміну рідини в бачку-омивачі, заміну масла та антифриза. Все це азбучні істини для автомобілістів.

 1. Нагадаємо що, взимку кузов автомобіля найбільше схильний до впливу надмірної вологи та хімії, тому приділить час антикорозійній обробці. Повністю нівелювати вплив негативних чинників вона не зможе, але хоча б на якийсь час вбереже автомобіль від іржі.
 2. У зимовий час рекомендується також періодично обробляти спеціальними засобами поверхні скла, дзеркал, лакофарбових покриттів і оптики автомобіля. Подібні засоби мають брудовідштовхуючими ефектом.
 3. Перевірте і замініть оптику. Взимку вона буде постійно «працювати», оскільки їздити часто доводиться у  темряві, а вдень наказано постійно включати фари.
 1. Не забудьте про двірники. Їх проблема – прилипання і примерзання до скла, також на холоді вони стають жорсткими та навіть тріскаються. Розв’язувати проблему допоможуть спеціальні щітки двірників для морозу. Економічний варіант – нанести на гумову частину силіконову змазку.

Бажаємо вам, щоб наступна  зима була теплою, а оселя завжди затишною. Традиційно нагадуємо, що свій внесок у  відчуття комфорту дому може внести страховий поліс. Тоді ви не будете турбуватися про неприємності з нерухомістю, а просто насолоджуватися зимовою погодою.

Автор – Катя Майер

читати 22.09 2021

Два кейса, коли страхування допомогло, бо договір був укладений, а без страхування було б тяжко…

Життя різноманітне і цікаве, але вона не завжди готує нам тільки хороші сюрпризи. Є досить багато ситуації, коли краще бути застрахованим. Розповімо про дві ситуації, коли страхування допомогло уникнути значних витрат.

Кейс 1. Страхування «Зелена карта»

Страховка «Зелена карта» – це міжнародний аналог української «автоцивілки», вона необхідна при поїздках до Європи, і в цілому в 48 країн світу.

Це страховка обов’язкова, з початку 2019 року наявність цього поліса автоматичні перевіряється при перетині українського кордону. Але часто автолюбителі купують таку страховку прямо перед прикордонним пунктом у випадкових продавців, і взагалі ставляться до неї досить несерйозно.

А в інших країнах ця страховка не тільки «працює» при ДТП, але і її наявність перевіряється, а штраф – досить значний. Знаходження на території Польщі (і інших країн ЄС) без страхового захисту карається штрафом в розмірі близько 1000 євро, навіть якщо страховка прострочена всього на 1 день.  Так сталося б з водієм Ігорем, який напередодні, перебуваючи у Польщі, з’ясував, що термін дії його «Зеленої карти» закінчується раніше, ніж він повернеться в Україну.

Якби водій з полісом, що скінчився,  потрапив у ДТП, то фінансові наслідки його необачності були б ще серйозніші. Компенсувати шкоду автомобілям і людям (якби вони постраждали) довелося б з власної кишені, плюс штраф за керування автомобілем без страховки все одно б довелося сплатити.

Через те, що Ігор купував страховку у Proinsurance, він зв’язався з нами, щоб розв’язати проблему.

Ми запропонували йому два варіанти:

– покупка місцевого польського аналога ОСЦПВ, який вбереже від штрафів на кордоні і фінансового захистить, якщо трапиться ДТП.

– укладення нового договору «Зелена карта» в Україні та передача поліса водієві безпосередньо через кур’єрську службу (електронної «Зеленої карти» поки не існує, поліс повинен бути на папері з необхідними печатками).

Третій варіант: виїхати з країни не розглядалося, бо в Ігоря були зобов’язання.

Ігор вибрав другий варіант. Це допомогло йому надалі перетнути кордон без жодних побоювань чи штрафів.

Наша порада. Якщо не впевнені, коли будете повертатися, купіть карту на максимально можливий термін – 1 рік.

Кейс 2. Страхування житла

Багато наших клієнтів цікавляться страхуванням житла, тому що розуміють, що будинок або квартира – це цінності, які можуть коштувати десятки тисяч доларів. А ситуацій, які загрожують добробуту, чимало – це і крадіжки, і пожежі, і затоплення… І всі вони можуть виявитися непосильними для бюджету пересічної сім’ї. Але щоб цього не сталося – є страхування.

Наш клієнт застрахувався свою квартиру в новобудові, побоюючись, що через ремонт у сусідів, його квартиру можуть залити. Однак, трапилось й затоплення, й пожежа. Точніше, займання сталося у сусідів вище, через нього постраждав балкон і скління квартири нашого клієнта, а пожежники, які гасили пожежу, залили не тільки  квартиру, де було джерело вогню, але і кілька квартир донизу.

Був зіпсований ламінат у всіх кімнатах, а також на кухні та в передпокої, прийшли в непридатність шпалери і стельові покриття, покорчило дверне полотно. Необхідно було замінити й  рами на балконі.

Збиток перевищив 50 000 грн, але завдяки страховці ці гроші відшкодувала страхова компанія. Ми допомогли клієнту зібрати необхідні документи і подбали, щоб з виплатою не зволікали.

Якби страховки не було, власник постраждалої квартири платив би за все сам, ще б і вплутався в тяжбу з сусідами, вимагаючи компенсацію.

Наша порада. Страхування майна – один з найдоступніших видів страхування. Якщо у вас є нерухомість, то повинна бути і страховка.

У наступних випусках блогу ми продовжимо представляти вам кейси з нашої практики, щоб ви переконалися, що страхування – це найзручніший фінансовий механізм захисту всього, що вам дорого.

Автор – Катя Майер

читати 16.09 2021

Як продавати страхування малому бізнесу. Поради брокеру.

Минулого місяця один з випусків блогу ми присвятили інформації не для клієнтів, а для наших колег і партнерів та розповіли, як стати успішним брокером. Якщо ще не читали – рекомендуємо прочитати її зараз.

Вирішили продовжити цю традицію, тому що у нас дійсно багато досвіду і бажання ділитися професійною інформацією. Будемо вдячні за зворотній зв’язок і share в соцмережах, або месенджерах.

Тема сьогоднішнього блогу: «Як продавати страхування малому бізнесу». Для початку – статистика.

За півроку 2021 кількість ФОП в Україні зросла на 31,7 тисячі (44000 нових підприємців почали свою діяльність, майже 12 000 – закрилися). Всього в країні в липні працювало 1931803 фізичних осіб-підприємців.

В основному це люди, які працюють в сферах: ІТ, роздрібної торгівлі, забезпечення стравами та напоями, надання інформаційних та індивідуальних послуг тощо. Всі ці люди потребують страхових послугах. Існує думка, що співпраця з ФОП – це багато клопоту, і не дуже великі винагороди для брокерів. Але, наприклад, за пів року в Україні з’явилося 15 759 нових ФОП програмістів, всього їх 188 966 тис. Саме IT-індустрія зараз є локомотивом економіки, і рівень доходу як ФОП, так і малих підприємств дозволяє говорити про них, як про «цікавий пул клієнтів».

Які види страхування слід пропонувати ФОПам

1. Медичне страхування (ДМС для колективів від 10 осіб) або страхування на випадок захворювання

У малому бізнесі проблеми зі здоров’ям у власника мають набагато серйозніші наслідки, ніж у великому бізнесі. Вони означають припинення діяльності. Вчасно отримане лікування може запобігти цьому. Тільки страхування може забезпечити надійної фінансової захистом будь-якої людини, в той час, як державні механізми соцзахисту ФОП працюють погано. Що стосується конкретних продуктів, то який саме пакет запропонувати – ви зможете дізнатися у самих клієнтів, правильно з’ясувавши їх побажання і можливості. У чому різниця між ДМС та страхуванням від захворювань ми розповідали читачам нашого блогу тут. Можливо, цю статтю корисно почитати і вашим клієнтам.

2. Страхування майна.

Це вид страхування, важливість якого легко пояснити, завдяки цьому він досить популярний. Але частини власників невеликих бізнесів все ж потрібно пояснення, що саме вони можуть застрахувати і від чого.

Слід для початку пропонувати страхування офісу або торгового або виробничого приміщення, разом з вітринами, внутрішніми обробкою, оргтехнікою та виготовленим продуктом, а також товари на складі. І пояснювати, які проблеми вирішує страховка – збитки від пожежі, затоплення, протиправних дій третіх осіб, наприклад, крадіжок.

3. Накопичувальне страхування, страхування життя

Власник бізнесу малого або середнього – це людина, яка стежить за добробутом власної сім’ї. На жаль, іноді серйозні проблеми зі здоров’ям аж до найстрашніших, розбивають мрію про забезпечене життя сім’ї. Важливо відкладати і накопичувати гроші, а не тільки пускати їх в оборот.

Депозити не кращий варіант, тому що вони не дають страхового захисту в разі хвороби. Крім того, виплата в разі смерті може бути здійснена не тільки прямим спадкоємцям, а тим, кого застрахований безпосередньо вказав в полісі.

4. Страхування від зупинки або перерви у виробництві

Перерва на виробництві у малого підприємства може принести величезні втрати: затримка відвантаження партії товару призведе до того, що клієнти підуть до конкурентів, а зарплату персоналу і податки все одно потрібно буде платити. Якщо у великих підприємств зазвичай є стабілізаційний фонд на випадок труднощів, то у малих підприємств тільки один вихід – страхування.

Загальна порада з продажу страхування не тільки представникам малого бізнесу, а й усім. Завжди демонструйте і відчувайте симпатію. Працювати в бізнесі, великому чи малому, надзвичайно складно, тому покажіть, що ви знаєте їх потреби, і розумієте, чим можете допомогти, і ви отримаєте вдячних клієнтів.

Автор — Катя Майер

читати 9.09 2021