Особистий кабінет

Про нас

Страховий брокер ProInsurance не лише допомагає обрати необхідні страхові програми від надійного страховика. Ми працюємо для того, щоб зробити вашу страховку оптимальною за ціною та якістю і гарантуємо повний супровід протягом дії договору страхування.

ProInsurance - PROфесійно. PROзоро. PRO страхування
  • 23 роки на страховому ринку
  • Досвідчені спеціалісти з профільною медичною та технічною освітою
  • Власний відділ з врегулювання страхових подій
  • Індивідуальний підхід

Приватним клієнтам

Захист власного майна від псування, крадіжки та інших різноманітних ризиків є однією з непростих завдань сьогодні. Страховий брокер допоможе з вибором якісної страховки.
Детальніше
Найпростіший спосіб отримання якісної медичної допомоги за доступною ціною - це страхування здоров'я. Досвідчені фахівці страхового брокера підкажуть, як укласти відповідний договір страхування.
Детальніше
Швидко застрахувати свій автомобіль і цивільну відповідальність автовласника можна в будь-якій страховій компанії. Але швидко отримати компенсацію не в кожній. ProInsurance допоможе з вибором.
Детальніше

Наші переваги

Тендери

Опис послуги

Тендер в страхуванні – це прийняття складного рішення. Наші фахівці знайдуть індивідуальний підхід і допоможуть розібратися в усіх нюансах страхового ринку і його пропозицій.

Детальніше

блог

ПОСТІЙНИЙ СТРЕС-НАСЛІДКИ ВІЙНИ.

Війна — це час, коли людина постійно перебуває в емоційному напруженні та стресі. Населення України в сучасних умовах перебуває в стані постійного стресу, який посилюється, бо пов’язаний із базовою потребою людини – виживанням. В результаті організм людини отримує постійне навантаження, а саме є певні органи-мішені, які беруть на себе основний удар.

До таких систем належать:

  • Серцево-судинна система. Активність симпатичної нервової системи у період стресу характеризується збільшенням виділення «стресових» гормонів, підвищенням частоти серцевих скорочень, артеріального тиску. При цьому виникають органічні зміни в серці, можливе виникнення аритмії та ішемії. Також складаються умови для розвитку тромбозу, появи/прогресування атеросклерозу, ішемічної хвороби серця. Встановлений прямий зв’язок між рівнем стресу, показниками середньодобового артеріального тиску й частотою серцевих скорочень.
  • Травна система. Наслідки стресу – синдром роздратованого кишківника, виразка шлунку, різноманітні проблеми з ШКТ.
  • Дихальна система. Загострення хронічних хвороб, бронхіальної астми, алергій.
  • М’язова система. М’язи напружуються, аби в разі необхідності захиститися від імовірних травм. Як правило, вони повертаються у спокійний стан. Але хронічний стрес тримає м’язи в постійній напрузі — це викликає больові відчуття по всьому тілу.
  • Імунна система.Стрес стимулює імунну систему. За форс-мажорних обставин це працює нам на користь, бо допомагає уникнути інфекцій та пришвидшує загоєння ран. Але з часом гормони стресу навпаки роблять імунну систему вразливішою до вірусних захворювань.
  • Репродуктивна система. Стрес може стати причиною зниження репродуктивної функції та безпліддя, викликає порушення циклу у жінок та загострення інших хвороб залежних від перебоїв з гормонами.

На сьогодні можна виділити основні когорти населення та фактори впливу, які  викликають у них постійний стресовий стан:

  • Постраждалі внаслідок бойових дій, насамперед це безпосередні учасники бойових дій, які піддаються впливу надмірних психотравматичних факторів, що пролонговані у часі. Наслідки травми можуть проявитися раптово або через тривалий час, на фоні цілковитого зовнішнього добробуту людини.
  • Родичі учасників бойових дій. Найпотужнішим фактором впливу на їх психіку є невідомість.
  • Медичні працівники, психологи, рятувальники, що надають допомогу постраждалим поза зоною відкритого вогню, знаходяться під опосередкованим впливом бойових дій, але в прямому спілкуванні з безпосередніми учасниками та постраждалими. Саме тому небезпека їхньої участі полягає в професійному вигоранні через вплив комунікативних, інформаційних та емоційних факторів.
  • Віддалене населення знаходиться під постійним інформаційним впливом в першу чергу джерел масової інформації, що веде до появи або нарощування тривожного компоненту, зміни усталених основ життя та поведінкових патернів. Фактор невідомості та наявна загроза у майбутньому провокують появу страху, який є тригером постійного стресу.

Хронічний стрес називають “тихим вбивцею” XXI століття. Тому не варто відкладати до останнього та ігнорувати чисельні сигнали, які вам посилає організм. Саме зараз буде на часі подбати про захист себе та ваших близьких.

Це може бути як добровільне медичне страхування, що покриває лікування основних захворювань, а також спеціально створені програми, які  забезпечують лікування найбільш «критичних захворювань». Це може бути як грошова компенсація так і організація допомоги та лікування.  Територія надання допомоги може бути як в Україні так і поза її межами.

Основні «критичні захворювання», що найчастіше входять до таких програм:

  • Онкологія – злоякісні новоутворення
  • Кардіохірургія. Шунтування коронарних артерій, заміна або лікування одного або декількох серцевих клапанів, в т.ч хірургічні операції з пластики судин серця, стентування, хірургічне лікування порушень серцевого ритму.
  • Нейрохірургія.  Будь-яке хірургічне втручання на головному мозку або інших внутрішньочерепних структурах, а також хірургічні втручання при доброякісних пухлинах спинного мозку.
  • Трансплантація життєво важливих органів. Хірургічне втручання, метою якого є трансплантація одного або декількох із наступних органів: нирки, печінки, серця (в т.ч. штучного), легені, підшлункової залози, в тому числі пересадку кісткового мозку.
  • Реабілітація. Відновлення після тяжких травм та ампутацій або захворювань головного чи спинного мозку, хребта.
  • Хірургічне втручання при ургентних(термінових) станах, передбачених Договором страхування
  • Туберкульоз. Лікування вперше виявленого туберкульозу легеневої або позалегенової форми в період його активної фази виділення збудника мікобанкетрії (МТБ+)
  • Гепатит С. Лікування вперше виявленої гострої або хронічної форми Гепатиту С та його ускладнень.
  • Пересадка шкіри внаслідок опіків.  Критичний стан організму після опіків шкіри, який потребує пересадки шкіри, як власного епідермісу, так і з використанням ліофілізованої, тобто штучної шкіри.
  • Офтальмологія. Хірургічне та/або малоінвазивне лікування стійкого необоротного зниження зору, що сталося внаслідок захворювання або нещасного випадку під час дії Договору страхування.

Не варто забувати, що в договорах страхування завжди міститься багато «підводного каміння» та поширена практика вносити список виключень для страхового покриття. Наша робота доносити до вас всю необхідну інформацію аби ви могли приймати правильні рішення. Звертайтесь за консультацією до наших спеціалістів та хай буде менше стресів у вашому житті.

читати 10.05 2023

ЕЛЕКТРОННІ РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ РЕЦЕПТУРНИХ ПРЕПАРАТІВ

Медична реформа та трансформація системи продовжується. З 1 квітня 2023 року МОЗ вводить відпуск всіх рецептурних препаратів в Україні за електронним рецептом. У такий спосіб посилюється контроль за відпуском рецептурних ліків в аптеках, але й робить більш прозорим та ефективним процес призначення ліків.
З наступного місяця лише медичний спеціаліст може оформити дозвіл для придбання ліків, що відпускаються за рецептом. Наразі це вже третій етап у запровадженні електронного рецепта.

Чому це відбувається?


Отже, загалом відпускатися за е-рецептом будуть:

  • Доступні ліки
    «Доступні ліки» – державна програма, яка дозволяє пацієнтам отримувати ліки безоплатно або з невеликою доплатою.
    Програма поширюється на лікування:
    -серцево-судинних захворювань;
    -бронхіальної астми;
    -діабету II типу;
    -цукрового та нецукрового діабету;
    -розладів психіки та поведінки;
    -епілепсії та ін.
    Щоб отримати ліки проти цих захворювань, пацієнту необхідний електронний рецепт від лікуючого або сімейного лікаря.
  • Антибіотики
    З серпня 2022 року відпуск антибіотиків в Україні почав здійснюватися за е-рецептом.
  • Ліки суворої звітності
    Йдеться про наркотичні (психотропні) лікарські засоби.
  • Всі рецептурні ліки
    Всі ті ліки, що й раніше підлягали відпуску за рецептом лікаря, можна буде придбати за е-рецептом.
    Це можуть бути:
    -протисудомні засоби;
    -гормональні препарати (у тому числі й протизаплідні);
    -препарати для лікування артеріального тиску, серцевих хвороб;
    -деякі звичні для нас знеболюючі, ліки від застуди та заспокійливі.
    Щоб отримати електронний рецепт, необхідно обов’язково звернутися до лікаря. Виписати е-рецепт зможе лікар будь-якої спеціальності державної, комунальної чи приватної клініки або ж лікар-ФОП. І для цього пацієнту необов’язково мати декларацію.

Отже, радимо подбати про оформлення рецепту для ліків, які приймаються постійно від хронічних захворювань. А також, подбати про оформлення медичного страхування, що полегшує звернення до лікаря, отримання консультації і рецептурних засобів.

читати 27.03 2023

ХРОНІЧНІ ЗАХВОРЮВАННЯ: ЯК ВЕСНОЮ УНИКНУТИ ЗАГОСТРЕННЯ

Весна та осінь – це періоди, коли стаються рецидиви хронічних захворювань, які протікають приховано і не доставляють проблем в інші пори року.

Хронічні хвороби які найчастіше загострюються весною

  • Захворювання серцево-судинної та нервової системи.
  • Хвороби шлунково-кишкового тракту.
  • Алергії.
  • Хвороби шкіри.
  • Захворювання нирок та урологічної системи.
  • Хвороби опорно-рухового апарату.
  • Гормональні розлади.
  • Психічні захворювання.

Учені й досі не мають однозначної відповіді, чому в цей період зявляються проблеми з серцем, погано працює шлунок або ниють суглоби.

Серед основних причин виділяють

  • Ослаблення імунітету в умовах перенесених зимових вірусних захворювань- COVID-19, ГРИП, ГРВІ.
  • Нестача вітамінів, за неправильного харчування.
  • Малорухливий спосіб життя взимку.
  • Зміни гормонального фону та процесів в нервовій системі.

Зняти основні симптоми та полегшити стан при загостренні допоможе звернення до лікаря за програмою добровільного медичного страхування, що також, дозволить зекономити час та уникнути скупчення людей у чергах.   Додатково наш ЛІКАР-ЕКСПЕРТ радить,

 Як уникнути рецидиву хронічних захворювань

  • Сон не менше 7 год на добу.
  • Прогулянки на свіжому повітрі, де немає скупчення людей.
  • Не спішіть знімати теплий одяг, погода дуже мінлива весною.
  • Правильне харчування, вдосталь води, компоти з ягід, що насичені вітаміном С, зменшити тимчасово вживання цукру, жиру, кріпких чаю, кави.
  • Важливо підтримувати ментальне здоров’я: відволікайтесь від буденних проблем- подорожуйте, займайтесь улюбленими хобі, ловіть гарний настрій і внутрішній спокій. Робіть перерви від перегляду новин, адже стреси шкодять серцево-судинній системі, а нам потрібна сильна нація.
  • Займайтесь фізичними вправами, але пам’ятайте, що різке навантаження може посилити загострення патологій.

Такі прості, на перший погляд, правила допоможуть зберегти найосновніше – ЗДОРОВ’Я.

читати 28.02 2023

ЗМІНИ ЯКІ ЧЕКАЮТЬ НА ОСЦПВ. РЕФОРМИ В АВТОСТРАХУВАННІ.

Нещодавно стало відомо, що новий законопроект №8300 «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» був ухвалений законодавчою владою в першому читанні.

Як же вплине остаточне ухвалення даного Закону на ведення страхового бізнесу

ВПЛИВВПРОВАДЖЕННЯ
  • підвищення конкурентоздатності
  • вільне ціноутворення полісів ОСЦПВ,
  • гнучкі умови укладення договорів страхування,
  • варіативність строків дії полісів.
  •  можливість продемонструвати якісний сервіс і задіяти крос-продажі
  •  пряме врегулювання у всіх випадках ДТП без потерпілих.
  • зниження рівня скарг від клієнта та полегшення прийняття рішення щодо виплати.
  • затвердження вичерпного переліку документів, необхідних для отримання страхової виплати,
  • також переліку підстав для відмови у виплаті.

Які зміни чекають на страхувальників

ВПЛИВВПРОВАДЖЕННЯ
  • можливість повністю відновити автомобіль після ДТП та отримати компенсацію пасажиру
  • підвищення розміру страхових сум до рівня європейських,
  • відміна розрахунку страхового відшкодування з урахуванням «зносу»,
  • відмова від встановлення франшиз,
  • дія страхового покриття пошириться і на пасажирів транспортного засобу-винуватця ДТП.
  •  скористатись перевагами отримання сервісу у страховика, з яким укладено поліс
  •   пряме врегулювання у всіх випадках ДТП без потерпілих.
  •  прискорити отримання відшкодування
  • скорочення строку розгляду заяв про здійснення страхової виплати з 90 до 60 днів із дня подання заяви,
  • затвердження вичерпного переліку документів, необхідних для отримання страхової виплати,
  • оновлення системи гарантування страхових виплат.

Будемо і надалі слідкувати за такими ґрунтовними неминучими змінами для ринку автострахування, що можуть вступити у дію у 2024 році. А, також,  вже починаємо готуватись  доносити нововведення до наших клієнтів.

читати 23.01 2023
Перейти на UA
Перейти на RU
Go to ENG