Особистий кабінет

Про нас

Страховий брокер ProInsurance не лише допомагає обрати необхідні страхові програми від надійного страховика. Ми працюємо для того, щоб зробити вашу страховку оптимальною за ціною та якістю і гарантуємо повний супровід протягом дії договору страхування.

ProInsurance - PROфесійно. PROзоро. PRO страхування
  • 21 рік на страховому ринку
  • Досвідчені спеціалісти з профільною медичною та технічною освітою
  • Власний відділ з врегулювання страхових подій
  • Індивідуальний підхід

Приватним клієнтам

Захист власного майна від псування, крадіжки та інших різноманітних ризиків є однією з непростих завдань сьогодні. Страховий брокер допоможе з вибором якісної страховки.
Детальніше
Найпростіший спосіб отримання якісної медичної допомоги за доступною ціною - це страхування здоров'я. Досвідчені фахівці страхового брокера підкажуть, як укласти відповідний договір страхування.
Детальніше
Швидко застрахувати свій автомобіль і цивільну відповідальність автовласника можна в будь-якій страховій компанії. Але швидко отримати компенсацію не в кожній. ProInsurance допоможе з вибором.
Детальніше

Наші переваги

Тендери

Опис послуги

Тендер в страхуванні – це прийняття складного рішення. Наші фахівці знайдуть індивідуальний підхід і допоможуть розібратися в усіх нюансах страхового ринку і його пропозицій.

Детальніше

блог

Туристическое страхование. Почему важно сделать правильный выбор.

Стартував сезон відпусток. Збираючись за кордон, відпочивальники поспішають придбати поліс туристичного страхування. При цьому більшість з них не приділяє особливої ​​уваги вибору страхової компанії і, тим більше, умовами страхування. Наслідки такої безпечності можуть бути критичними, оскільки перебуваючи за кордоном, Ви ризикуєте залишитися один на один зі своїми проблемами. Ми хочемо порекомендувати Вам відео від проекту «Простономіка», в якому можна знайти багато цікавих порад для подорожуючих за кордоном, і, зокрема, поради щодо вибору правильного поліса страхування https://bit.ly/2FR7JJu

Однак самостійно вибрати хороші умови страхування непросто. Потрібно врахувати безліч чинників: репутацію страхової компанії та її досвід роботи з цим видом страхування; особливості програм для різних видів туристичного відпочинку і їх порівняльну вартість. Набагато простіше дозволити зробити вибір професіоналам.

Досвідчені брокери, такі, як ProInsurance, здійснюють постійний моніторинг ринку страхування. Ми працюємо тільки з надійними і перевіреними партнерами, тому Ви можете бути впевнені в надійності придбаного у нас страхового захисту.

ProInsurance бажає Вам приємної, безпечної відпустки і яскравих вражень!

читати 10.05 2018

Ущерб от кибератак по всему миру страховщики оценивают в $1 трлн. в год

Згідно зі звітом міжнародного страхового концерну Allianz, кібер-ризики знаходяться на другому місці в списку найбільш небезпечних загроз для бізнесу. Сьогодні під прицілом хакерів може опинитися будь-яка компанія, яка зберігає дані клієнтів. Коли значні дані потрапляють до хакерів і публікуються в інтернеті, це завдає серйозної шкоди репутації компанії і порушує її роботу. Ні законодавство, ні правоохоронні органи в усьому світі не можуть наздогнати швидкість розроблюваних кібершахраями технологій, тому бізнес намагається захистити себе від кібератак самостійно. При цьому на захист інформаційних систем було витрачено близько $ 122,5 млрд. в рік.

Рівень втрат від кіберзлочинів в світовій економіці зростає серйозними темпами: якщо в 2016 вони становили близько $ 600 млрд, то в 2017 році вже $ 1 трлн., а до 2019 року можуть досягти $ 2 трлн.

Одна з останніх великих хакерських атак сталася в червні 2017 року. Вірус-вимагач Petya атакував близько 80 компаній в Росії і Україні, а після цього поширився за кордон – до Німеччини, США, Великобританії і Данії. Вірус блокував комп’ютери і вимагав викуп.

«В Україні також є страхування на випадок кібератак, але, на жаль, наші компанії користуються ним нечасто» – коментує новину Юрій Марченко, Керівник компанії ProInsurance. Він також додав: «Така страховка компенсує втрати від крадіжки даних і допомагає впоратися з наслідками хакерської атаки. Адже потрібно пам’ятати, що всі компанії збирають і зберігають величезні обсяги даних. Страхування кіберризиків в сукупності з технічними та адміністративними методами безпеки є набагато більш ефективним способом захисту будь-якого підприємства ».

читати 4.05 2018

Украинский рынок автострахования в 2017 году вырос на 14%

За підсумками 2017 року Україна на 14,4% збільшився обсяг валових страхових платежів по автострахуванню (КАСКО, ОСАГО, «Зелена карта»).

Валові страхові платежі по КАСКО за 2017 рік зросли на 21% в порівнянні з 2016 роком і склали 5570 млн. грн., по ОСЦПВ – збільшилися на 8% до 3745 млн. грн., зі страхування «Зелена карта» обсяг валових страхових платежів збільшився на 7,6% і склав 1297 млн. грн.

Показники обсягу валових страхових виплат у 2017 році також зросли: по КАСКО – 2623 млн. грн. (+ 28%), по ОСАГО – збільшилися на 34,1% до 1887 млн. грн., обсяг виплат по «Зеленій карті» виріс на 18,4% до 487 млн. грн.

«Це досить непогані показники, враховуючи складну економічну ситуацію в країні. Кількість бажаючих придбати договір КАСКО все ще досить низька, проте, зростання показників говорить про те, що в суспільстві зростає розуміння важливості і необхідності даного продукту. Особливо, з огляду на невтішну статистику по викраденнях і ДТП. Я завжди акцентую увагу на тому, що в питанні якісного страхового захисту ключову роль відіграє правильний вибір страховика. Але людині, яка не ознайомленому з ринком, складно зробити правильний вибір, тому вірним рішенням буде скористатися послугами досвідченого брокера. »- коментує Юрій Марченко, Керівник компанії ProInsurance.

читати 30.04 2018

График работы офиса ProInsurance в мае

Шановні клієнти та партнери, в зв’язку з наступаючими травневими святами, компанія ProInsurance вносить зміни в робочий графік:

30 квітня і 1 травня, а також 9, 27 травня – вихідні дні

5 травня – робочий день

В інші дні протягом травня робота офісу ProInsurance буде здійснюватися за звичайним графіком – з 9.00 до 18.00 з понеділка по п’ятницю.

читати 26.04 2018