Особистий кабінет

Про нас

Страховий брокер ProInsurance не лише допомагає обрати необхідні страхові програми від надійного страховика. Ми працюємо для того, щоб зробити вашу страховку оптимальною за ціною та якістю і гарантуємо повний супровід протягом дії договору страхування.

ProInsurance - PROфесійно. PROзоро. PRO страхування
 • 22 роки на страховому ринку
 • Досвідчені спеціалісти з профільною медичною та технічною освітою
 • Власний відділ з врегулювання страхових подій
 • Індивідуальний підхід

Приватним клієнтам

Захист власного майна від псування, крадіжки та інших різноманітних ризиків є однією з непростих завдань сьогодні. Страховий брокер допоможе з вибором якісної страховки.
Детальніше
Найпростіший спосіб отримання якісної медичної допомоги за доступною ціною - це страхування здоров'я. Досвідчені фахівці страхового брокера підкажуть, як укласти відповідний договір страхування.
Детальніше
Швидко застрахувати свій автомобіль і цивільну відповідальність автовласника можна в будь-якій страховій компанії. Але швидко отримати компенсацію не в кожній. ProInsurance допоможе з вибором.
Детальніше

Наші переваги

Тендери

Опис послуги

Тендер в страхуванні – це прийняття складного рішення. Наші фахівці знайдуть індивідуальний підхід і допоможуть розібратися в усіх нюансах страхового ринку і його пропозицій.

Детальніше

блог

Дайджест новин страхової галузі в липні 2021

Підготували для вас дайджест страхових новин, які привернули нашу увагу в липні. Чи не претендуємо на повноту висвітлення, але сподіваємося, що зібрана нами інформація буде корисною.

Департамент виїзних перевірок НБУ реорганізовано в Департамент інспектування

Департамент виїзних перевірок НБУ реорганізовано в Департамент інспектування. Така зміна в структурі Національного банку спрямована на підвищення ефективності виконання функцій з планування, організації та здійснення ефективного нагляду в формі інспекційних перевірок банків та небанківських фінансових установ, а також вдосконалення структури Національного банку.
Також преcслужба Нацбанку повідомила, що Директор департаменту виїзних перевірок НБУ Денис Новіков завершує роботу в Національному банку (за згодою сторін). Виконання обов’язків директора Департаменту покладено на Андрія Козака, заступника директора департаменту ̶ начальника першого управління перевірок банків і фінансових груп.

МТСБУ хоче збільшити страхові суми по ОСЦПВ

МТСБУ звернулося до Національного банку України з пропозицією переглянути страхові суми (максимальний розмір виплати) по ОСЦПВ в сторону підвищення: до 160 тис. грн за шкоду, заподіяну майну потерпілого, і 320 тис. грн за шкоду життю і здоров’ю. Також пропонується збільшити ліміт виплат по європротоколу до 80 тис. грн.
Зараз страхові суми становлять 130 тис. грн і 260 тис. грн відповідно, ліміт виплат по європротоколу – 50 тис. грн. Останній раз страхові суми змінювалися розпорядженням Нацкомфінпослуг за поданням МТСБУ у вересні 2019 року. Розмір страхових сум підвищується відповідно до показника інфляції, як це встановлено чинним законодавством.
За підсумками 1 кварталу 2021 року на виплати за шкоду майну, що перевищують 130 тис. грн, припадає 0,65% від загальної кількості виплат страховиків ОСЦПВ, проте сума таких виплат складає більше 4,3% від загальних відшкодувань.

Swiss Re Institute опублікував черговий звіт про глобальний ринок страхування

Звіт про глобальний ринок страхування Swiss Re Institute включає обсяги премій по країнам, рівень проникнення, щільність страхування і ключові макроекономічні показники.
Завантажити його повністю можна за посиланням World insurance: the recovery gains pace (1.85 MБ).
У звіті в 2021 році прогнозується, що сильне відновлення світової економіки після COVID-19 призведе до історично високого зросту глобального реального валового внутрішнього продукту (ВВП) в розмірі 5,8% в 2021 році. Глобальні страхові премії повинні послідувати за цим сильним зростанням, збільшившись на очікувані 3,3% в 2021 році на загальну суму 6,9 трлн дол. У звіті прогнозується зростання страхових премій на 3,9% в 2022 році. У 2021 році зростання страхових премій на ключових ринках прогнозується на рівні 6,3% для Китаю, 1,7% для США, 2,8% в Західній Європі і 5,6% для ринків, що розвиваються.
До кінця 2022 року Swiss Re прогнозує, що загальні світові обсяги премій вперше в історії перевищать 7 трильйонів доларів.

Руйнівні повені в Німеччині: збитки склали мільярди євро

Галузь страхування і перестрахування очікує збитків у мільярди євро в результаті катастрофічної повені в деяких частинах Європи, і ця подія може стати одним з найдорожчих епізодів повені за всю історію спостережень.
Крім Німеччини, сильні конвективні шторми і проливні дощі зробили серйозний вплив на країни Центральної і Західної Європи, а також під загрозою опинилися Бельгія, Нідерланди і Швейцарія.
У звіті про подію Impact Forecasting, підрозділи страхового та перестрахового брокера Aon, повідомляється, що тисячі об’єктів нерухомості були затоплені і названі «найсильнішим регіональним повінню за десятиліття», що відбулося після рекордного рівня опадів.
«Додатковий збиток від конвективних штормів і повеней був відзначений в інших місцях в Швейцарії, Франції, Люксембурзі, Нідерландах, Італії, Польщі, Угорщини, Словаччини та Чехії. Очікується, що сукупна вартість повеней і штормів в Східній і Центральній Європі перевищить 1 мільярд євро », – йдеться в звіті страхового брокера AON.
Раніше AON попередив, що погодні катаклізми можуть призвести до застрахованих збитків на суму понад 3,4 мільярда доларів.
Крім того, асоціація німецьких страховиків GDV заявила, що урагани, повені, сильні дощі та град, що відбулися в Німеччині в цьому році, можуть зробити його одним з найбільш руйнівних з 2013 року, коли збитки склали від 8 мільярдів євро до 9 мільярдів євро.
GDV повідомило, що через погодні умови в червні страхова галузь втратила 1,7 мільярда євро тільки в Німеччині, а також вплинула на більшу частину Центральної та Східної Європи.

Український ринок ОСЦПВ: електронні продажі ростуть швидше ринку

Український ринок ОСЦПВ в січні-травні 2021 року зріс на 14,6% до 2,7 млрд грн, говориться в звіті Моторного (транспортного) страхового бюро України.

читати 22.07 2021

Офісна зарядка, або як провести на роботі 10 хвилин з користю для здоров’я

Дослідження кажуть, що стрес щорічно коштує американському бізнесу близько 300 мільярдів доларів, а робота є джерелом стресу номер один. Нажаль, й в Україні, де не завжди добре з роботою, її наявність не гарантує душевного спокою. Найбільше страждають від стресу так звані робітники розумової праці, тобто офісні працівники. Бо у офісі до стресових факторів виноситься ще гіподинамія, тобто недостатність руху.

Але якщо стресу неможна уникнути, то з гіподинамією можна поборотися, наприклад, організувавши фізичні тренування без відриву від роботи. Тож наведемо декілька вправ для тонусу м’язів та ефективної роботи.

Міні-вправи

 • Підйоми ніг: сидячи вертикально на стільці, витягніть одну ногу прямо і затримайте протягом 12 секунд. Повторіть з іншою ногою. Зробіть це шість разів кожною ногою.
 • Підняття литок: тренуйте литкові м’язи, піднімаючи ноги на кінчики пальців, при цьому залишаючись сидіти. Потримайте десять секунд, а потім повторіть вісім разів.
 • Прості нахили голови в різні боки. Важливо тягнутися повільно, як би розтягуючи м’язи шиї. Можна допомагати руками. Виконати кілька разів.
 • Поштовхи: сидячи у вертикальному положенні, зблизьте долоні перед грудьми та напружте руки, міцно стискаючи долоні. Затримайтеся в цьому положенні 20 секунд, відпустіть і повторіть.
 • Присідання – це легка вправа, яку ви можете робити за робочим столом, спираючись на стілець, або без опори.
 • Найкраща офісна вправа для рук і спини: віджимання від стіни. Це допомагає не тільки сформувати гарний рельєф рук, але і в короткі терміни привести поставу в порядок.
 • Вправи з кріслом, що обертається. Якщо ви працюєте на такому стільці, скористайтеся ним для зміцнення м’яза. Відкотіться від столу на таку відстань, щоб можна було вхопитися руками за його край. Притягніть себе разом з кріслом до столу, напружуючи руки, потім з силою відштовхніться і відкотіться назад. Повторюйте кілька разів.

Постійні тренування потрібні не тільки занімілим кінцівкам або шиї, яка затекла, але і очним м’язам. Тільки 3 прості вправи допоможуть позбавити очі від втоми.

 • Щоб позбутися від дискомфорту і сухості в очах, швидко-швидко і легко моргайте протягом хоча б 30 секунд. Повторюйте кожні півгодини або так часто, як це можливо. Звісно майте під рукою краплі для зволоження очей якщо їх рекомендував вам ваш лікар.
 • Сядьте прямо і тримайте голову рівно. Підніміть очі вгору, потім дивіться вниз, не змінюючи положення голови. Повторіть кілька разів, потім прикрийте очі на кілька секунд.
 • Широко розкрийте очі – так, як ніби ви  сильно здивувалися. Повторіть ще кілька разів.

Бажаємо вам, щоб завжди робота приносила не тільки гроші, але й задоволення. Не забувайте турбуватися про своє здоров’я та на всяк випадок майте страховку. Яку саме? Проконсультуємо та допоможемо обрати. Контакти у шапці сайту.

 

читати 1.07 2021

Авто, які найчастіше викрадають у 2021 році, та інша важлива інформація для автомобілістів

У 2021 році українці стали купувати більше нових авто, це може вплинути на статистику угонів. Про це повідомляє benishgps.

В Україні після стресового 2020 року стрімко зростає ринок авто. За 5 місяці 2021 Україні було продано більше 40 тис. нових автомобілів, що на 30,3% вище, ніж торік. Статистика покупок авто на вторинному ринку теж зростає, серед трендів ринку – покупка б \ у авто з Америки.

Як викрадали автомобілі під час карантину і після нього?

Карантин вплинув на час роботи викрадачів, адже вони стали менш активними вночі і почали робити свою чорну справу у бізнес-час, з 8 до 16-00. Пік викрадень припав на період літніх відпусток 2020 року, втім, літні місяці завжди б’ють рекорди по викраденнях. Швидше за все така тенденція сезонності буде спостерігатися й у 2021.

Зустрічаються випадки, коли автомобіль викрадають, щоб повернути авто господареві за винагороду. На другому місці – викрадення для розбирання на запчастини.

Де найбільше крадуть автомобілів?

За даними Benish, що за 1 квартал 2020 року на першому місці по викраденнях авто був Київ – 42.64% від загальної кількості випадків викрадень по країні. На другому – Харків з 8.91%, а на третьому – Київська область з 8.53%.

Але, вже в другому кварталі 2020 року, більшість викрадень стрімко «перемістилися» в.Харків та він вирвався в безумовні лідери – 51.4% викрадень, Київ різко спустився на четверте місце.

У 2021 року Харків вже впевнено лідирує по спробах викрадення автомобілів. У Києві показник склав 9,8% від загальної кількості спрацьовувань.

Які марки авто викрадають частіше в 2021 році?

За даними Національної поліції в другому кварталі 2020 лідируючі позиції по викраденнях зайняли автомобілі марок: Mazda, Honda, Hyundai, Kia і Lexus. Але саме Toyota все ж залишилася на першому місці.

У першому кварталі 2021 – серед злочинців мають “попит” все ті ж марки авто: Toyota, Lexus, Hyundai.

Як уникнути викрадення авто?

Як бачите, за даними 2021  року  –  кількість нових автомобілів на дорогах України зростає, тому для злочинців спокуса до викрадень також буде рости. Стати жертвою викрадачів може будь-який власник нового і навіть не нового автомобіля. Уникнути цього можна, подбавши про безпеку свого авто.

Деякі поради можуть здатися наївними, але повірте, величезна кількість людей не закриває машину, відійшовши «буквально на хвилинку», наприклад, в кіоск за водою.

Тому:

 • завжди закривайте авто (і вікна, і двері) – навіть якщо відійти від нього є тільки на крок;
 • не залишайте в салоні речі, можуть спровокувати злодіїв, – гаманці, гроші, ноутбуки тощо;
 • виходячи з автомобіля – вимикайте двигун;
 • стежте за ключами, не залишайте їх на увазі в громадських місцях і не передавайте їх стороннім особам;
 • залишайте машину на спеціальних стоянках, що охороняються. Якщо це неможливо – вибирайте для парковки добре освітлене місце;
 • намагайтеся уникати невідомих автосервісів, мийок, майстрів;
 • зробіть вашу машину помітною за рахунок тюнінгу або смішних наклейок;
 • поставте пристрій проти викрадення, а надійніше – кілька різних пристроїв.

Але потрібно розуміти, що навіть максимум зусиль  не  гарантує, що ви в якийсь момент не знайдете свого автомобіля на місці, де його припаркували.

Тільки страховка КАСКО може, щонайменше, компенсувати ваші фінансові втрати при викраденні.

Proinsuranse порекомендує надійні страхові компанії зі збалансованою ціною автострахування.

читати 28.06 2021

Водіння в дощ. Кілька порад водіям

Літні місяці – це не тільки сонце, але також грози і дощі, які починаються раптово. Під час цих природних явищ водіння може стати складним завданням. У цьому матеріалі розповімо про правила водіння, коли раптово почалася сильна злива, а ще нагадаємо, як уникнути гідроудару двигуна.

Забезпечте кращу видимість

У дощову погоду всі предмети, включаючи пішоходів і інші автомобілі, видно нечітко. Радимо завжди тримати бачок омивача повним, а склоочисники – в ідеальному стані, щоб в будь-який момент очистити лобове скло. Якщо склоочисники з якоїсь причини не працюють, продовжувати рух заборонено. Тому краще перечекайте негоду.

Будьте уважні на слизькій дорозі

Під час дощу дорога стає дуже cлізкой, починається так зване аквапланування. Справа в тому, що шар піску і бруду намокає, а коли він опиняється між покришками і дорогий, то стає своєрідною «змазкою». Розмоклий бруд значною мірою погіршує зчеплення шин з поверхнею дороги. Особливо на самому початку дощу, коли весь бруд з асфальту ще не змитий. Таким чином, невеликий дощ може бути набагато небезпечнішим, ніж проливний. Коефіцієнт зчеплення в цьому випадку набагато менший, ніж в момент зливи.
Варто зазначити, що зчеплення у різних дорожніх покриттів відрізняються. Так, наприклад, асфальт більш небезпечний під час дощу, ніж бетон і бруківка. Гальмівний шлях на мокрій дорозі збільшується, тому починайте гальмування заздалегідь.

Скорегуйте свою манеру водіння

Їзда в дощ – це екстремально, так що не варто «лихачити». Не радимо під час дощу користуватися круїз-контролем. Часто ця система не адаптована під сирі погодні умови. Іноді під час дощу гальмівні колодки намокають і менше відгукуються на натиснення педалі. У такому випадку їх потрібно підсушити: можна проїхати невелику відстань, при цьому злегка натискаючи на педаль гальма кілька разів. Під час дощу швидкість автомобіля не повинна перевищувати 50 км / год (якщо немає інших обмежень по швидкості). А ще обов’язково дотримуйтеся дистанції до автомобіля, що їде попереду. Ще раз нагадаємо, що гальмівний шлях на мокрій дорозі збільшується. А ще небезпека може бути пов’язана і з брудом з-під коліс. Вона може забризкати лобове скло, а це обмежить вашу видимість саме в ті моменти, коли треба бути напоготові, а це може привести до аварії. А ще пам’ятайте про пішоходів – під час дощу вони часто забувають про обережність. Так що перед пішохідними переходами заздалегідь зменшуйте швидкість, хоча робити це потрібно і в гарну погоду.

Пам’ятаєте про небезпеку гідроудару

Чого ще слід берегтися під час дощу, так це від гідроудару двигуна – ситуації, коли волога потрапляє на поршні двигуна через повітряний фільтр під час «форсування» глибокої калюжі.
В принципі, сучасні автомобілі непогано захищені від гідроудару – повітрозабірник зазвичай розташований у верхній частині моторного відсіку, куди вода не дістає. Крім того, впускні трубопроводи зазвичай дуже специфічної форми, і вологи пройти через них дуже важко. Однак, повністю виключати можливість гідроудару все ж не варто. Адже для того, щоб він відбувся, мотору досить «ковтнути» зовсім небагато води.

Як поводитися, щоб не отримати гідроудар?

Краще перечекати дощ вдома. 🙂 Навіть якщо у вас є КАСКО, то компенсувати ремонт двигуна після гідроудару доведеться самостійно, бо така  ситуація найчастіше є винятком зі страхового покриття. Можливо, цей факт зробить вас більш акуратним водієм. Однак якщо їхати все-таки довелося, то запам’ятайте одне правило: по глибоких калюжах слід їхати повільно, може бути навіть 5 – 7 км / год, на першій передачі. А краще об’їжджати їх.

Що робити, якщо автомобіль все-таки заглох в калюжі?

Якщо ж під час проїзду калюжі двигун все ж заглох, не треба робити спроби завести авто. Краще викликайте евакуатор і їдьте на СТО, там повинні просушити циліндри двигуна, і це може вберегти авто від більш серйозного ремонту.

читати 10.06 2021