Особистий кабінет

Блог

Головна / Блог

Туристическое страхование. Почему важно сделать правильный выбор.

Стартував сезон відпусток. Збираючись за кордон, відпочивальники поспішають придбати поліс туристичного страхування. При цьому більшість з них не приділяє особливої ​​уваги вибору страхової компанії і, тим більше, умовами страхування. Наслідки такої безпечності можуть бути критичними, оскільки перебуваючи за кордоном, Ви ризикуєте залишитися один на один зі своїми проблемами. Ми хочемо порекомендувати Вам відео від проекту «Простономіка», в якому можна знайти багато цікавих порад для подорожуючих за кордоном, і, зокрема, поради щодо вибору правильного поліса страхування https://bit.ly/2FR7JJu

Однак самостійно вибрати хороші умови страхування непросто. Потрібно врахувати безліч чинників: репутацію страхової компанії та її досвід роботи з цим видом страхування; особливості програм для різних видів туристичного відпочинку і їх порівняльну вартість. Набагато простіше дозволити зробити вибір професіоналам.

Досвідчені брокери, такі, як ProInsurance, здійснюють постійний моніторинг ринку страхування. Ми працюємо тільки з надійними і перевіреними партнерами, тому Ви можете бути впевнені в надійності придбаного у нас страхового захисту.

ProInsurance бажає Вам приємної, безпечної відпустки і яскравих вражень!

читати 10.05 2018

Ущерб от кибератак по всему миру страховщики оценивают в $1 трлн. в год

Згідно зі звітом міжнародного страхового концерну Allianz, кібер-ризики знаходяться на другому місці в списку найбільш небезпечних загроз для бізнесу. Сьогодні під прицілом хакерів може опинитися будь-яка компанія, яка зберігає дані клієнтів. Коли значні дані потрапляють до хакерів і публікуються в інтернеті, це завдає серйозної шкоди репутації компанії і порушує її роботу. Ні законодавство, ні правоохоронні органи в усьому світі не можуть наздогнати швидкість розроблюваних кібершахраями технологій, тому бізнес намагається захистити себе від кібератак самостійно. При цьому на захист інформаційних систем було витрачено близько $ 122,5 млрд. в рік.

Рівень втрат від кіберзлочинів в світовій економіці зростає серйозними темпами: якщо в 2016 вони становили близько $ 600 млрд, то в 2017 році вже $ 1 трлн., а до 2019 року можуть досягти $ 2 трлн.

Одна з останніх великих хакерських атак сталася в червні 2017 року. Вірус-вимагач Petya атакував близько 80 компаній в Росії і Україні, а після цього поширився за кордон – до Німеччини, США, Великобританії і Данії. Вірус блокував комп’ютери і вимагав викуп.

«В Україні також є страхування на випадок кібератак, але, на жаль, наші компанії користуються ним нечасто» – коментує новину Юрій Марченко, Керівник компанії ProInsurance. Він також додав: «Така страховка компенсує втрати від крадіжки даних і допомагає впоратися з наслідками хакерської атаки. Адже потрібно пам’ятати, що всі компанії збирають і зберігають величезні обсяги даних. Страхування кіберризиків в сукупності з технічними та адміністративними методами безпеки є набагато більш ефективним способом захисту будь-якого підприємства ».

читати 4.05 2018

Украинский рынок автострахования в 2017 году вырос на 14%

За підсумками 2017 року Україна на 14,4% збільшився обсяг валових страхових платежів по автострахуванню (КАСКО, ОСАГО, «Зелена карта»).

Валові страхові платежі по КАСКО за 2017 рік зросли на 21% в порівнянні з 2016 роком і склали 5570 млн. грн., по ОСЦПВ – збільшилися на 8% до 3745 млн. грн., зі страхування «Зелена карта» обсяг валових страхових платежів збільшився на 7,6% і склав 1297 млн. грн.

Показники обсягу валових страхових виплат у 2017 році також зросли: по КАСКО – 2623 млн. грн. (+ 28%), по ОСАГО – збільшилися на 34,1% до 1887 млн. грн., обсяг виплат по «Зеленій карті» виріс на 18,4% до 487 млн. грн.

«Це досить непогані показники, враховуючи складну економічну ситуацію в країні. Кількість бажаючих придбати договір КАСКО все ще досить низька, проте, зростання показників говорить про те, що в суспільстві зростає розуміння важливості і необхідності даного продукту. Особливо, з огляду на невтішну статистику по викраденнях і ДТП. Я завжди акцентую увагу на тому, що в питанні якісного страхового захисту ключову роль відіграє правильний вибір страховика. Але людині, яка не ознайомленому з ринком, складно зробити правильний вибір, тому вірним рішенням буде скористатися послугами досвідченого брокера. »- коментує Юрій Марченко, Керівник компанії ProInsurance.

читати 30.04 2018

График работы офиса ProInsurance в мае

Шановні клієнти та партнери, в зв’язку з наступаючими травневими святами, компанія ProInsurance вносить зміни в робочий графік:

30 квітня і 1 травня, а також 9, 27 травня – вихідні дні

5 травня – робочий день

В інші дні протягом травня робота офісу ProInsurance буде здійснюватися за звичайним графіком – з 9.00 до 18.00 з понеділка по п’ятницю.

читати 26.04 2018

Insurance TOP представил итоги страхового рынка Украины за 2017 год

Журнал «Insurance TOP» провів щорічну презентацію, присвячену підсумкам роботи страхового ринку України за 2017 рік.

Сьогодні це одне з найбільш очікуваних заходів для страхового ринку України. На презентації були присутні топ-менеджери страхових компаній і представники державних регуляторів.

Експерти відзначили, що 2017 рік виявився непростим для фінансових ринків України, однак страховикам вдалося забезпечити зростання ключових показників: обсяг страхових премій за минулий рік перевищив 43 млрд. грн., І 153 страховика отримали прибуток на суму 1,7 млрд. грн. Драйвером зростання в страховій індустрії стало не тільки страхування для бізнесу, а й послуги для роздрібних клієнтів: українські громадяни і домогосподарства уклали договорів страхування на загальну суму 15,7 млрд. грн., що на 19% більше, ніж в 2016-му. Страховими послугами охоплено понад 12 млн. чол.

За 2017-й страхування довело свою соціальну значимість: всього врегульовано близько 2 300 000 страхових випадків, в т.ч. 1 900 000 подій, пов’язаних з хворобами і нещасними випадками, і надана допомога по 69 000 звернень за медичною допомогою громадян під час подорожей. Проведені виплати по 110 000 пошкоджень і викрадень авто і по 130 000 ДТП. Сума страхових виплат склала більше 10,5 млрд. грн., з яких на компенсацію збитків фізичним особам припадає близько 60%. «Ми раді, що наш ринок розвивається, а страхові послуги все більше користуються попитом в українському суспільстві», – зазначив Юрій Марченко, Керівник компанії ProInsurance. «Зараз дуже важливо зберігати такий темп зростання і покращувати репутацію страхової індустрії, підвищувати довіру клієнтів до страхового захисту. Це завдання, у вирішенні якого ключову роль відіграють брокери – в тому числі наша компанія. Упевнений, результати 2018 -го будуть не гірші, а роль страхових посередників – експертів, які допомагають клієнтам обрати надійного страховика і якісний пакет послуг –  зросте ще більше  », – додав експерт.

читати 12.04 2018

МТСБУ обнародовало оценку деятельности страховщиков ОСАГО за 4-й квартал 2017 года

Моторне (транспортне) страхове бюро України оприлюднило оцінку діяльності 53 страхових компаній-членів МТСБУ, що здійснюють страхування “автоцивілки”, за четвертий квартал 2017 року.

Компанії оцінювалися за трьома показниками: загальна оцінка діяльності компанії, якість врегулювання збитків, рівень позовів від потерпілих.

Високі оцінки отримали 31 страхова компанія. Серед них: «Альфа Страхування», «Арсенал Страхування», «АСКА», «АСКО-Донбас-Північний», «АХА Страхування», «БрітішАвто Клаб», «Брокбізнес», «ВУСО», «Глобус», «Гарантія», «Гардіан», «Граве Україна», «Експрес Страхування», «Євроінс Україна», «Європейський страховий альянс», «ІНГО Україна», «Княжа Вієнна Іншуранс груп», «Мега-Гарант», «Мотор-Гарант», « НАСК «Оранта», «Перша», «ПЗУ Україна», «Провідна», «Просто Страхування», «Скарбняця», СГ «ТАС», «Українська страхова група», «Універсальна», «Уніка», «Ю.Бі .Ай КООП »,« Ю.Ес.Ай. »

Керівник компанії ProInsurance, Юрій Марченко, коментує:

«Приємною новиною для клієнтів ProInsurance стане той факт, що всі наші партнери отримали високу оцінку МТСБУ і в черговий раз довели свою надійність. Також варто відзначити, що за третій квартал 2017 року позитивні результати мали лише  24 страховики, а це вже говорить про позитивну динаміку ринку обов’язкового страхування »

читати 27.03 2018

Поздравление наших партнеров, страховой компании «Колоннейд Украина» с 20-летием деятельности в Украине

Колектив ProInsurance висловив подяку за спільну продуктивну роботу нашим партнерам – міжнародній страховій компанії «Колоннейд Україна», яка відзначала 20-річчя своєї діяльності в Україні. Шановні колеги, Ви стали успішними, домоглися вагомих результатів, стали однією сім’єю.

Попереду Вас чекають великі перспективи, нові горизонти, амбітні плани. Високо тримайте підняту Вами планку. Нехай намічені цілі легко досягаються, а підсумки вражають. Успіху Вам і процвітання!

читати 26.03 2018

Обязательное страхование ответственности водителей при поездках в Грузию

22 березня страховики – члени МТСБУ отримали офіційний лист, що повідомляє про зміни умов перебування автомобілів з іноземними номерами на території Грузії.

Починаючи з 1 березня 2018 року всі власники / водії автотранспортних засобів з іноземною реєстрацією зобов’язані застрахувати свою цивільну відповідальність при в’їзді на територію Грузії на весь термін перебування.

Нагадуємо, що Грузія не входить до складу Міжнародного бюро «Зелена карта», тому поліс «Зелена карта» на її території не діє.

читати 23.03 2018