Особистий кабінет

Блог

Головна / Блог / Страхування школярів. Про які договорах страхування варто задуматися батькам

Главное

Фахівці Proinsurance проконсультують вас з питань дитячого страхування і допоможуть підібрати вид і тип страховки, а також надійну страхову компанію.
Страхування школярів. Про які договорах страхування варто задуматися батькам

Не так давно ми розповідали про те, як підготувати майбутнього першокласника до школи і самим батькам бути готовими до нового етапу життя дитини. Сподіваємося, період адаптації до школи пройшов успішно, і вона вже стала другою домівкою для вашої дитини.

У цьому випуску блогу ми докладніше торкнемося питання страхування дітей, про який вже згадували, і докладніше розповімо, які види страхування дітей існують і коли яку страховку варто купити.

Страхування від нещасного випадку

Страхування «від нещасного випадку» передбачає виплати не тільки якщо стався забій або перелом, але й при отруєнні хімічними речовинами, отруйними рослинами, ліками, утопленні, асфіксії, укусах тварин, змій і отруйних комах, кліщовому енцефаліті, правцю, опіках, ураження блискавкою або електричним струмом, обмороженню, переохолодженню.

Важливо звернути увагу на страхову суму і таблицю сум виплат при різних проблемах зі здоров’ям – дешева страховка зазвичай передбачає невеликі виплати.

Коли варто купувати страховку від нещасного випадку?

Багато батьків вважають, що страховку від нещасного випадку потребують тільки діти-спортсмени або ті, хто відрізняється непосидючістю. Насправді захоплення дитини і його темперамент не завжди пов’язані з частотою травм. Впасти, послизнувшись на льоду, обпектися гарячою сковорідкою, випадково отримати укус оси може будь-яка людина, великий і маленький, так що страховки потрібні всім.

Медичне страхування дітей

Існує медичне страхування для дітей. У цьому випадку страхова компанія забезпечує як оплату медичних консультацій, так і ліки, профілактику і багато інших опцій в залежності від пакета. Зазвичай страхові компанії не укладають договори медичного страхування немовлят і маленьких дітей, а ось оформити такий пакет зі шкільного віку – правильна стратегія. Добре, коли у батьків є можливість застрахувати всю родину одночасно.

Коли варто купувати поліс медичного страхування дітей?

Поки наша система державної медичної допомоги реформується, отримання якісної медичної допомоги під питанням. Важко записатися й до сімейного лікаря,  не кажучи вже профільних фахівців. Медстраховка допоможе батькам витрачати менше часу на пошук лікарів і вистоювання в чергах, дасть можливість лікуватися у хороших фахівців, так що це актуально для будь-якої сім’ї.

Накопичувальне страхування дітей

Накопичувати на майбутнє і захищати зараз – такі можливості дають накопичувальні програми лайф-страхування. Страхова компанія акумулює страхові платежі, щоб через кілька років (зазвичай 10-15) у вашої дитини був капітал на навчання або початок бізнесу. А поки він підростає страховка «береже» гаманці батьків – якщо дитина отримає травму або захворіє (перелік хвороб – найширший), то страхова компанія виплатить кошти на лікування і відновлення.

Коли варто купувати поліс накопичувального страхування дітей?

Якомога раніше, якщо хочете накопичити побільше.

Зацікавилися? Фахівці Proinsurance проконсультують вас з питань дитячого страхування і допоможуть підібрати вид і тип страховки, а також надійну страхову компанію.

Главное

Фахівці Proinsurance проконсультують вас з питань дитячого страхування і допоможуть підібрати вид і тип страховки, а також надійну страхову компанію.
все новости
Перейти на версію сайту UA
Перейти на версию сайта RU
Go to ENG