Особистий кабінет

Про нас

Страховий брокер ProInsurance не лише допомагає обрати необхідні страхові програми від надійного страховика. Ми працюємо для того, щоб зробити вашу страховку оптимальною за ціною та якістю і гарантуємо повний супровід протягом дії договору страхування.

ProInsurance - PROфесійно. PROзоро. PRO страхування
 • 25 років на страховому ринку
 • Досвідчені спеціалісти з профільною медичною та технічною освітою
 • Власний відділ з врегулювання страхових подій
 • Індивідуальний підхід

Приватним клієнтам

Захист власного майна від псування, крадіжки та інших різноманітних ризиків є однією з непростих завдань сьогодні. Страховий брокер допоможе з вибором якісної страховки.
Детальніше
Найпростіший спосіб отримання якісної медичної допомоги за доступною ціною - це страхування здоров'я. Досвідчені фахівці страхового брокера підкажуть, як укласти відповідний договір страхування.
Детальніше
Швидко застрахувати свій автомобіль і цивільну відповідальність автовласника можна в будь-якій страховій компанії. Але швидко отримати компенсацію не в кожній. ProInsurance допоможе з вибором.
Детальніше

Наші переваги

Тендери

Опис послуги

Тендер в страхуванні – це прийняття складного рішення. Наші фахівці знайдуть індивідуальний підхід і допоможуть розібратися в усіх нюансах страхового ринку і його пропозицій.

Детальніше

блог

Ювілей PROINSURANCE – 25 років надійності та професіоналізму!

Ми раді поділитися з вами великим святом – святом нашої компанії!

Сьогодні PROINSURANCE відзначає своє 25-річчя успішної роботи на страховому ринку України!

Протягом цих чудових 25 років ми віддавали своє серце та душу, щоб надати нашим клієнтам найкращі страхові рішення та обслуговування. Ми щиро дякуємо вам, нашим шановним клієнтам, за вашу довіру та вірність протягом усіх цих років. Без вас наш успіх був би неможливим!💯

Також, хочемо висловити подяку нашим чудовим партнерам та талановитим співробітникам за їхню відданість, професіоналізм та невтомну працю!

PROINSURANCE не лише святкує  25-річчя, а й підтверджує слідування своїм незмінним принцип компанії – бути відкритими і прозорими перед нашими клієнтами та професіоналами своєї справи.

Наш успіх  – це результат наполегливої праці, старання та відданості своїм цілям. І ми впевнені, що й надалі компанія буде служити прикладом якості та надійності на страховому ринку України.

Дякуємо вам за вашу підтримку та спільні досягнення!

Вітаємо НАС з 25-річчям і готуємось до нових висот разом з вами!

читати 13.06 2024

ЯК ЗАХИСТИТИ ВАШІ ЕЛЕКТРОПРИЛАДИ ВІД ВИМКНЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ТА ПЕРЕПАДІВ НАПРУГИ

У сучасному світі, повному побутової техніки, втрата електропостачання або перепади напруги можуть стати серйозними проблемами для звичайного користувача. Від холодильників та комп’ютерів до телевізорів та пральних машин, наші побутові прилади потребують захисту.

Ось кілька порад, які допоможуть вам захистити ваші пристрої від таких ситуацій

1. Використовуйте Спеціальні Пристрої захисту від Перепадів Напруги
Установка стабілізаторів напруги та розеток з функцією захисту може бути ключовим кроком у захисті ваших електроприладів. Такі засоби допомагають підтримувати стабільний струм і захищають пристрої від негативних впливів різких перепадів напруги.

2. Застосовуйте Резервні Джерела Енергії
Резервні джерела енергії, такі як батареї або генератори, можуть забезпечити електричну енергію вашим пристроям під час вимкнення основного джерела електропостачання.Також такі апарати як UPS (унінтераптібл-потужність) можуть забезпечити додатковий час для вимкнення електроніки, збереження даних на компьютері, відповідно і запобігти пошкодженням в результаті відключення.

3. Страхування на Випадок Пошкоджень
Придбання страхового договору майна, який охоплює пошкодження або втрату через вимкнення електроенергії та перепади напруги, може захистити вас від фінансових втрат. Переконайтеся, що ваш договір містить положення про компенсацію в разі пошкодження електроприладів внаслідок таких ситуацій.

4. Ретельне Обслуговування та Перевірка Електроприладів
Ретельне обслуговування вашої побутової техніки може покращити її роботу та тривалість служби. Регулярно перевіряйте стан кабелів живлення, розеток та інших елементів, щоб уникнути можливих небезпек. Пам’ятайте, що догляд за вашою технікою – це не лише засіб запобігання вимкненню електроенергії, але й спосіб збереження її працездатності та уникнення пожежі від короткого замикання.

5. Як вмикати прилади після увімкнення світла
Не варто одразу вмикати одночасно всі електроприлади, при появі електроенергії. Адже це викликає сильне навантаження на мережу і може нашкодити ваші техніці.

Краще вмикати енергоємні прилади по черзі – спочатку один, потім другий.
Усі енергоємні прилади, які мають таймери включення, налаштуйте на час роботи з 00:00 до 06:00 ранку. Електродвигуни та насосні станції потрібно включати до мережі не раніше, ніж через 20-30 хвилин після подачі електроенергії.

Не нехтуйте увагою до електроприладів, адже це зручності нашого життя!

Також, будьте обережні, та дотримуйтесь Правил електробезпеки!

читати 24.05 2024

ОСНОВНІ ПРИЧИНИ АВТОПРИГОД

Автопригоди – неприємна та небезпечна ситуація, яка може трапитися з кожним з нас. Вони щороку стають причиною багатьох травм та навіть смертей. Часто люди не усвідомлюють, що багато автопригод можна уникнути, якщо дотримуватися деяких простих правил та заходів безпеки на дорозі. Кожного дня страхові компанії отримують звернення по страховим випадкам, які сталися через ці причини. Недостатньо купити страховий поліс та сісти за кермо, варто пам’ятати які ризики очікують нас на дорозі і як з ними справлятись.

Порушення правил дорожнього руху

Однією з основних причин автопригод є порушення правил дорожнього руху. Більша кількість аварій стається саме за необізнаності і недотримані правил, які контролюють насичений рух транспортних засобів на дорогах.

Щоб уникнути небезпечних ситуацій, зіткнень та аварій слід:

 • Дотримуватись швидкісних обмежень;
 • Пристібатись пасками безпеки;
 • Використовувати поворотники, як розпізнавальний сигнал дій автомобіля;
 • Зберігати  дистанцію між автомобілями;
 • Краще пропускати в сумнівних випадках інших учасників руху;
 • Здійснювати обережний обгін згідно правил;
 • Уважно перетинати перехрестя;
 • Паркувати автомобіль так, щоб не заважати дорожньому руху.

Мобільні пристрої

Ще однією причиною автопригод є використання мобільних пристроїв під час водіння. Це знижує увагу водія та реакційну швидкість, що може призвести до непередбачуваних ситуацій та аварій.

Знизити ризики допоможуть прості заходи:

 • Не відповідайте на повідомлення за кермом;
 • Використовуйте спеціальну гарнітуру та обладнання для розмов без тримання телефону;
 • Здійсніть зупинку транспортного засобу в зручному місці для відповіді на важливий дзвінок або зателефонуйте пізніше.

Технічний стан автомобіля

Також, несправність автомобіля є ще однією з причин автопригод. Недостатнє обслуговування, несвоєчасне ремонтування та заміна деталей можуть призвести до поломок під час руху. Наприклад, некоректно працюючі гальма, витік палива або проблеми з системою керування можуть спричинити втрату контролю над автомобілем та призвести до аварії.

Як уникнути таких ситуацій:

 • Періодично робіть технічний огляд автомобіля(не рідше 1 разу на рік);
 • Перевіряйте надійність гальм та замінюйте гальмівну рідину;
 • Вчасно змінюйте шини згідно сезону;
 • Перевіряйте роботу фар, стоп та поворотних сигналів.

Незадовільний стан доріг

Загальний стан доріг також може бути причиною автопригод. Погано утримувані дороги, ями, тріщини та інші пошкодження можуть призвести до втрати контролю над автомобілем, пошкодження шин або підвіски, а також спричинити зіткнення з іншими транспортними засобами.

Тому, варто дотримуватись деяких правил:

 • Не перевищуйте швидкість;
 • Користуйтесь світлом фар;
 • Уважно слідуйте дорожнім знакам при ремонті дорожнього покриття.

Втома

Брак уваги та втома, також, можуть стати причиною аварій. Водії, які відчувають втому або нервовість, можуть стати менш уважними та повільними у своїх реакціях на дорожній ситуації.

Зберегти себе та інших на дорозі допоможуть такі заходи безпеки:

 • Не сідайте за кермо після безсонної ночі та при втомі;
 • При довгому кермуванні робіть перерви для відпочинку. Згідно ПДР не менше 45 хвилин перерви кожні 4,5 години.
 • Заспокойтесь після нервової ситуації перед тим як керувати автотранспортом.

Погодні умови

Погодні умови ще один фактор, що може вплинути на безпеку на дорозі. Наприклад, слизькі дороги під час дощу або снігу можуть зменшити зчеплення шин з дорогою, що ускладнює керування автомобілем та збільшує ризик заносу або зіткнення. Або обмежена видимість, що знижує реакцію та створює непередбачувані ситуації під час кермування.

Дотримуйтесь низки правил в таких умовах:

 • Вчасно змінюйте шини згідно сезону;
 • Вмикайте світло фар. Згідно ПДР обов’язково потрібно вмикати денні ходові вогні або ближнє світло фар за межами населених пунктів.

 

Багато факторів, які потрібно враховувати сьогодні, будучи водієм будь-якого транспортного засобу. Ми розглянули тільки деякі з них. Життя стає більш насиченим та активним, тому кожного дня зростає кількість автівок та кермувальників, отже і рівень небезпеки.  Тож не забувайте, що все залежить тільки від нас! Зовсім незначні кроки та дії людини можуть зробити ситуацію на дорогах менш аварійною і ризикованою та вберегти життя як ваше, так і ваших близьких!

читати 21.02 2024

З РІЗДВОМ ТА НОВИМ РОКОМ!

Шановні наші клієнти та партнери!

🎄Вітаємо Вас з прийдешніми святами – з Різдвом та Новим роком!

🐉Хоча кожного року нас чекають нові випробування та несподіванки, ми все подолаємо, адже символ наступного року,– Дракон! Нехай сповнює своєю силою та енергією і щедро ділиться впевненістю, мудрістю та вдачею, !

🏔Нехай цей рік подарує шанс кожному з нас легко звернути гори та дійти до своєї мети!

Але пам’ятайте важливе – дорогу здолає тільки той хто йде!

Рухаємось разом і надалі!

Мирних і затишних святкувань! 🙏 До зустрічі в новому 2024 році!

читати 23.12 2023
Перейти на UA
Перейти на RU
Go to ENG