Особистий кабінет

Блог

Головна / Блог

Ювілей PROINSURANCE – 25 років надійності та професіоналізму!

Ми раді поділитися з вами великим святом – святом нашої компанії!

Сьогодні PROINSURANCE відзначає своє 25-річчя успішної роботи на страховому ринку України!

Протягом цих чудових 25 років ми віддавали своє серце та душу, щоб надати нашим клієнтам найкращі страхові рішення та обслуговування. Ми щиро дякуємо вам, нашим шановним клієнтам, за вашу довіру та вірність протягом усіх цих років. Без вас наш успіх був би неможливим!💯

Також, хочемо висловити подяку нашим чудовим партнерам та талановитим співробітникам за їхню відданість, професіоналізм та невтомну працю!

PROINSURANCE не лише святкує  25-річчя, а й підтверджує слідування своїм незмінним принцип компанії – бути відкритими і прозорими перед нашими клієнтами та професіоналами своєї справи.

Наш успіх  – це результат наполегливої праці, старання та відданості своїм цілям. І ми впевнені, що й надалі компанія буде служити прикладом якості та надійності на страховому ринку України.

Дякуємо вам за вашу підтримку та спільні досягнення!

Вітаємо НАС з 25-річчям і готуємось до нових висот разом з вами!

читати 13.06 2024

ЯК ЗАХИСТИТИ ВАШІ ЕЛЕКТРОПРИЛАДИ ВІД ВИМКНЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ТА ПЕРЕПАДІВ НАПРУГИ

У сучасному світі, повному побутової техніки, втрата електропостачання або перепади напруги можуть стати серйозними проблемами для звичайного користувача. Від холодильників та комп’ютерів до телевізорів та пральних машин, наші побутові прилади потребують захисту.

Ось кілька порад, які допоможуть вам захистити ваші пристрої від таких ситуацій

1. Використовуйте Спеціальні Пристрої захисту від Перепадів Напруги
Установка стабілізаторів напруги та розеток з функцією захисту може бути ключовим кроком у захисті ваших електроприладів. Такі засоби допомагають підтримувати стабільний струм і захищають пристрої від негативних впливів різких перепадів напруги.

2. Застосовуйте Резервні Джерела Енергії
Резервні джерела енергії, такі як батареї або генератори, можуть забезпечити електричну енергію вашим пристроям під час вимкнення основного джерела електропостачання.Також такі апарати як UPS (унінтераптібл-потужність) можуть забезпечити додатковий час для вимкнення електроніки, збереження даних на компьютері, відповідно і запобігти пошкодженням в результаті відключення.

3. Страхування на Випадок Пошкоджень
Придбання страхового договору майна, який охоплює пошкодження або втрату через вимкнення електроенергії та перепади напруги, може захистити вас від фінансових втрат. Переконайтеся, що ваш договір містить положення про компенсацію в разі пошкодження електроприладів внаслідок таких ситуацій.

4. Ретельне Обслуговування та Перевірка Електроприладів
Ретельне обслуговування вашої побутової техніки може покращити її роботу та тривалість служби. Регулярно перевіряйте стан кабелів живлення, розеток та інших елементів, щоб уникнути можливих небезпек. Пам’ятайте, що догляд за вашою технікою – це не лише засіб запобігання вимкненню електроенергії, але й спосіб збереження її працездатності та уникнення пожежі від короткого замикання.

5. Як вмикати прилади після увімкнення світла
Не варто одразу вмикати одночасно всі електроприлади, при появі електроенергії. Адже це викликає сильне навантаження на мережу і може нашкодити ваші техніці.

Краще вмикати енергоємні прилади по черзі – спочатку один, потім другий.
Усі енергоємні прилади, які мають таймери включення, налаштуйте на час роботи з 00:00 до 06:00 ранку. Електродвигуни та насосні станції потрібно включати до мережі не раніше, ніж через 20-30 хвилин після подачі електроенергії.

Не нехтуйте увагою до електроприладів, адже це зручності нашого життя!

Також, будьте обережні, та дотримуйтесь Правил електробезпеки!

читати 24.05 2024

ОСНОВНІ ПРИЧИНИ АВТОПРИГОД

Автопригоди – неприємна та небезпечна ситуація, яка може трапитися з кожним з нас. Вони щороку стають причиною багатьох травм та навіть смертей. Часто люди не усвідомлюють, що багато автопригод можна уникнути, якщо дотримуватися деяких простих правил та заходів безпеки на дорозі. Кожного дня страхові компанії отримують звернення по страховим випадкам, які сталися через ці причини. Недостатньо купити страховий поліс та сісти за кермо, варто пам’ятати які ризики очікують нас на дорозі і як з ними справлятись.

Порушення правил дорожнього руху

Однією з основних причин автопригод є порушення правил дорожнього руху. Більша кількість аварій стається саме за необізнаності і недотримані правил, які контролюють насичений рух транспортних засобів на дорогах.

Щоб уникнути небезпечних ситуацій, зіткнень та аварій слід:

 • Дотримуватись швидкісних обмежень;
 • Пристібатись пасками безпеки;
 • Використовувати поворотники, як розпізнавальний сигнал дій автомобіля;
 • Зберігати  дистанцію між автомобілями;
 • Краще пропускати в сумнівних випадках інших учасників руху;
 • Здійснювати обережний обгін згідно правил;
 • Уважно перетинати перехрестя;
 • Паркувати автомобіль так, щоб не заважати дорожньому руху.

Мобільні пристрої

Ще однією причиною автопригод є використання мобільних пристроїв під час водіння. Це знижує увагу водія та реакційну швидкість, що може призвести до непередбачуваних ситуацій та аварій.

Знизити ризики допоможуть прості заходи:

 • Не відповідайте на повідомлення за кермом;
 • Використовуйте спеціальну гарнітуру та обладнання для розмов без тримання телефону;
 • Здійсніть зупинку транспортного засобу в зручному місці для відповіді на важливий дзвінок або зателефонуйте пізніше.

Технічний стан автомобіля

Також, несправність автомобіля є ще однією з причин автопригод. Недостатнє обслуговування, несвоєчасне ремонтування та заміна деталей можуть призвести до поломок під час руху. Наприклад, некоректно працюючі гальма, витік палива або проблеми з системою керування можуть спричинити втрату контролю над автомобілем та призвести до аварії.

Як уникнути таких ситуацій:

 • Періодично робіть технічний огляд автомобіля(не рідше 1 разу на рік);
 • Перевіряйте надійність гальм та замінюйте гальмівну рідину;
 • Вчасно змінюйте шини згідно сезону;
 • Перевіряйте роботу фар, стоп та поворотних сигналів.

Незадовільний стан доріг

Загальний стан доріг також може бути причиною автопригод. Погано утримувані дороги, ями, тріщини та інші пошкодження можуть призвести до втрати контролю над автомобілем, пошкодження шин або підвіски, а також спричинити зіткнення з іншими транспортними засобами.

Тому, варто дотримуватись деяких правил:

 • Не перевищуйте швидкість;
 • Користуйтесь світлом фар;
 • Уважно слідуйте дорожнім знакам при ремонті дорожнього покриття.

Втома

Брак уваги та втома, також, можуть стати причиною аварій. Водії, які відчувають втому або нервовість, можуть стати менш уважними та повільними у своїх реакціях на дорожній ситуації.

Зберегти себе та інших на дорозі допоможуть такі заходи безпеки:

 • Не сідайте за кермо після безсонної ночі та при втомі;
 • При довгому кермуванні робіть перерви для відпочинку. Згідно ПДР не менше 45 хвилин перерви кожні 4,5 години.
 • Заспокойтесь після нервової ситуації перед тим як керувати автотранспортом.

Погодні умови

Погодні умови ще один фактор, що може вплинути на безпеку на дорозі. Наприклад, слизькі дороги під час дощу або снігу можуть зменшити зчеплення шин з дорогою, що ускладнює керування автомобілем та збільшує ризик заносу або зіткнення. Або обмежена видимість, що знижує реакцію та створює непередбачувані ситуації під час кермування.

Дотримуйтесь низки правил в таких умовах:

 • Вчасно змінюйте шини згідно сезону;
 • Вмикайте світло фар. Згідно ПДР обов’язково потрібно вмикати денні ходові вогні або ближнє світло фар за межами населених пунктів.

 

Багато факторів, які потрібно враховувати сьогодні, будучи водієм будь-якого транспортного засобу. Ми розглянули тільки деякі з них. Життя стає більш насиченим та активним, тому кожного дня зростає кількість автівок та кермувальників, отже і рівень небезпеки.  Тож не забувайте, що все залежить тільки від нас! Зовсім незначні кроки та дії людини можуть зробити ситуацію на дорогах менш аварійною і ризикованою та вберегти життя як ваше, так і ваших близьких!

читати 21.02 2024

З РІЗДВОМ ТА НОВИМ РОКОМ!

Шановні наші клієнти та партнери!

🎄Вітаємо Вас з прийдешніми святами – з Різдвом та Новим роком!

🐉Хоча кожного року нас чекають нові випробування та несподіванки, ми все подолаємо, адже символ наступного року,– Дракон! Нехай сповнює своєю силою та енергією і щедро ділиться впевненістю, мудрістю та вдачею, !

🏔Нехай цей рік подарує шанс кожному з нас легко звернути гори та дійти до своєї мети!

Але пам’ятайте важливе – дорогу здолає тільки той хто йде!

Рухаємось разом і надалі!

Мирних і затишних святкувань! 🙏 До зустрічі в новому 2024 році!

читати 23.12 2023

СТРАХУВАННЯ АВТОМОБІЛІВ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ

У часи коли в будь-яку точку України можуть долетіти ворожі нищівні боєприпаси, ракети чи БПЛА та коли в країні підвищена мінна небезпека, починаєш задумуватись, а як можна вберегти свій автомобіль від цих ризиків?  Перш за все згадуєш про страховку КАСКО. Проте, звичайний договір КАСКО будь-якої страхової компанії має винятком збитки, пов’язані з воєнними діями.

Однак, живучи в нових умовах кожного дня, страховики змушені поступово знаходити рішення і покривати потреби ринку, у тому числі для автовласників(як звичайних осіб, так і великих компаній з автопарками). Поступово почали з’являтися страхові продукти, які декларують компенсацію частини збитків, спричинених наслідками воєнних дій. Як же розібратися, що за продукти зараз існують на ринку автострахування в Україні?

На що варто звернути увагу в страховому покритті воєнних ризиків  договорів КАСКО?

 • Обмеження за кількістю випадків

Може покриватися тільки 1-2 випадки  за дією договору, пов’язаний з військовими ризиками;

Або не мати обмеження кількості випадків.

 • Обмеження по страховій сумі

Компенсувати можуть в рамках повної страхової суми, яка зазвичай визначається вартістю автомобіля або покриття тільки в межах ліміту від страхової суми – в середньому 10-12% і не перевищуючи якусь визначену страховиком  суму – загалом це 200 тис.-300 тис. грн.

 • Список ризиків, що покриваються

Можуть бути враховані тільки наслідки влучання прямого та/або опосередкованого впливу ракет, безпілотних літальних апаратів будь-яких типів та/або їх уламків, засобів протиповітряної оборони, засобів протиракетної оборони;

Або мати ширше охоплення – внаслідок воєнних дій, військових заходів будь-якого роду, використання зброї, військової техніки та знарядь війни;

Загальним виключенням для договорів буде – ядерна, біологічна, хімічна зброя.

 • Обмеження по території покриття

В договорах зазначають територію, як:

Україна (крім території Автономної Республіки Крим, м. Севастополь, а також територій, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження на момент настання події, що має ознаки страхового випадку;

Або, не ближче 150 км від лінії бойових дій на дату настання випадку.

 • Тариф

В середньому страхові компанії встановлюють тариф – 1,5-2% від страхової суми

 • Франшиза

Також для зниження тарифу страховики в умовах договору можуть застосовувати суму, яку обов’язково самостійно сплачує страхувальник, нині сума коливається в межах 10-12% від суми покриття.

Якщо Вам важко впоратись з усім різноманіттям та розібратися в широких умовах, що застосовуються в страховому покритті автомобілів від воєнних ризиків, ми з радістю надамо компетентну консультацію та допоможемо з оформленням страховки, що оптимально зможе вберегти Вас від переживань за Ваш автомобіль сьогодні.

читати 13.11 2023

НОВИЙ ПРОДУКТ – СТРАХУВАННЯ ЖИТЛА ВІД ВОЄННИХ РИЗИКІВ. ПАРТНЕРСТВО З СК «ІНГО»

Всі ми живимо в умовах війни в Україні вже тривалий час.  Бачимо як військові дії спричиняють значні руйнування майна звичайного українця.  Проте не дивлячись на положення в країні завжди залишаються і інші ризики, такі як: пожежа, залиття, стихія, протиправні дії третіх осіб. І не дивно, що виникає бажання вберегти те що має для нас цінність. З цією задачею добре справлялось страхування до 2022р. З початком війни змінилась тенденція у страхових компаній щодо страхування майна, адже не було готовності брати на покриття наслідки спричиненні збройними  конфліктами та війною, хоча попит зростав активно. Сподівання, що держава допоможе та компенсує всі втрати не завжди справджуються, а ремонт для пошкодженого  помешкання потрібен вже сьогодні, бо людям треба десь жити.

Тож сьогодні, підлаштовуючись під умови в яких ми існуємо зараз, разом зі страховою компанією «ІНГО» хочемо презентувати оновлений продукт  страхування майна фізичних осіб з захистом від усіх можливих ризиків включаючи воєнні «Експрес-всі ризики».

Застрахованим може бути:

 • Конструктивні елементи та оздоблення,
 • Комунікації в квартирі,
 • Вміст квартири (меблі, техніка та ін.).

Немає необхідності робити поіменований список майна, все покривається з обраної страхової суми.

Основні ризики які входять:

 • Пожежа та пошкодження димом,
 • Пошкодження водою в результаті аварій комунікацій житла,
 • Протиправні дії третіх осіб,
 • Стихійні лиха – землетруси, удари блискавкою злива та ін.

Додаткова опція «воєнні ризики»:

 • Падіння літальних апаратів,
 • Бій скла,
 • Наслідки спричинені знаряддями та засобами війни.

Зазначимо, що договір створений на засадах «всі ризики», де покривається все окрім зазначеного у списку виключень.

Окрім класичних виключень цей продукт страхування майна має причини для відмови пов’язані з військовим станом, а саме:

 • Шкода спричинена ядерною, біологічною, хімічною зброєю,
 • Не можуть бути застраховані об`єкти, що підлягають знесенню та майно, що знаходиться в районах активних бойових дій, або в районах, які перебувають в тимчасовій окупації.

Дізнатись ціну, ознайомитись з детальними умовами та оформити договір для страхування квартири можна за ресурсом «Експрес-всі ризики».  Просто оберіть страхову суму, програму покриття,  заповніть форму з даними для договору, сплатіть онлайн та отримайте готову страховку на e-mail.

Якщо бажаєте застрахувати будинок, то звертайтесь до наших менеджерів, які допоможуть з оформленням страховки та проконсультують з додаткових питань.

Попіклуйтесь  заздалегідь про свою власність та уникніть значних фінансових витрат, в тому числі якщо майно постраждало внаслідок військових дій.

читати 3.10 2023

ДОСВІД СЬОГОДЕННЯ: СТРАХУВАННЯ ВІД СТИХІЙНИХ ЛИХ

За останні  роки в усьому Світі спостерігається загострення ситуації зі стихійними лихами та наслідками від них. Торік природні катаклізми у світі завдали збитків на $270 мільярдів. Вони призводять до соціальних, екологічних і економічних втрат, не кажучи вже про неймовірні людські страждання.

Основні передумови для таких явищ – підвищення глобальної температури. Протягом наступних п’яти років очікується ріст температури до рекордних рівнів, що спричиняють парникові гази та природне явище Ель-Ніньйо – потепління Тихого океану й повітря в екваторіальній зоні біля берегів Еквадору, Перу й Чилі.

Що відбувається у Світі?

Ось жахливий список природних катастроф, що вже відбулися в цьому році на Землі і завдали нищівної шкоди майну, інфраструктурі, підприємницькій діяльності та сільському господарству, а головне забрали десятки тисяч життів:

Потужні землетруси в Туреччині та Сирії в лютому цього року.

Сильні зливи, паводки в Австралії, Італії, Китаї, Японії.

Селі та грязьове «цунамі» в Грузії, Італії, Індії.

Тропічні шторми, тайфуни, циклони, торнадо в Канаді, США, Бразилії, Китаї.

Лісові пожежі в Греції, Канаді, Гаваях (США).

Щодо України і природних катастроф

Червень 2023р.-підрив Каховської ГЕС. Страшна техногенна катастрофа спричинена військовим конфліктом між Україною та рф. Наслідки та збитки ще досі немає можливості оцінити через окупацію…

Повінь на Півночі України наприкінці зими – розмиті дороги та поля, підтоплені будинки.

Зливи та бурі, що знищують сільгоспугіддя, блокують нормальне життя міст та псують майно.

Це біль всіх Українців коли під час війни ще виникають екстремальні погодні та природні умови, тим більше спричинені людиною, – вони можуть підштовхнути і без того нестабільну ситуацію в країні до критичної точки, що створить ще більш невиліковну кризу.

Як мінімізувати наслідки стихійних лих і які рішення існують?

Є два способи реагувати на стихійні лиха, що спричинені кліматичними змінами:

 1. Пом’якшення
 • Зниження впливу забрудників,
 • Збереження лісових насаджень та ін;
 1. Адаптація
 • Створення єдиних ефективних систем раннього попередження лих,
 • Розробка і дотримання норм будівництва з врахуванням ризику «природних катастроф»,
 • Створення фондів відшкодування завданих збитків,
 • Впровадження ефективної системи страхування на випадок стихійного лиха та обов’язкового страхування майна в регіонах з високим ризиком настання подій та ін.

Враховуючи вище інформацію, ми вважаємо надзвичайно актуальною тему страхування майна від ризиків стихійних явищ. Незважаючи на те, що громади в усьому світі залишаються під загрозою катастроф, лише близько 27% економічних збитків цього року були застраховані.

На практиці в Україні страхування майна фізичних осіб здійснюється в основному в добровільній формі, а майно юридичних осіб страхується в обов’язковій форм тільки у випадку, коли зачіпають національні інтереси. Через це процент страхування майна, транспортних засобів, життя людей, сільськогосподарських культур та тварин від стихійного лиха дуже низький, так як немає довіри до страхових компаній та продукти страхування не мають широкого покриття.

Така ж ситуація склалася і у Туреччині після землетрусу. Оцінивши загальні втрати на 40 мільярдів доларів, незважаючи на існування обов’язкового страхування житлових будинків, за допомогою страхування компенсувати витрати змогли лише на 5 мільярдів. Невеликі страхові суми, вузьке покриття та відсутність практики страхування об’єктів інфраструктури спричинило уповільнення одужання країни від завданих збитків.

Висновки

Збільшення кількості населення на планеті, зміна клімату та поширення господарювання людства над природою, сприяють зростанню обсягів збитків від стихійних лих. Процес адаптації до явищ що відбувається вимагає глобального світового підходу з залученням спеціальних організацій та участі державної влади кожної країни.

На місцевому рівні можна розпочати з популяризації майнового страхування та впровадження обов’язкового в зонах ризику, також, переглянути охоплення покриття страхових продуктів  та підвищити страхові суми за умови оптимальних тарифів.

А краще розібратися в усіх складнощах страхування майна і забезпечити «працюючу страховку» зможе страховий посередник – страховий брокер, який здатний ефективно впорядкувати всі пункти в договорі з урахуванням Ваших інтересів.

І маємо сподівання, що людство нарешті змилується над природою і Землею, тоді і вона змилується над нами!

читати 23.08 2023

24 РОКИ В БІЗНЕСІ

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, НАС!

Так швидко минає час і ось вже 24 роки PROINSURANCE як страховий брокер існує на українському ринку! Плідно продовжуємо співпрацювати з нашими любими клієнтами та надійними партнерами!

За цей час нами сформувалися деякі важливі висновки:

 • Що кожен наш відпрацьований день є важливою справою.
 • Що кожен рік – це новий отриманий досвід, який знадобиться в майбутньому.
 • Що на шляху до успіху немає непереборних перепон.

Тому, віримо, що далі нас чекає тільки розвиток і досягнення висот! Що кожен новий день принесе з собою чудові ідеї, блискучі перспективи, привабливі пропозиції та великі перемоги!

читати 15.06 2023
Перейти на UA
Перейти на RU
Go to ENG