Особистий кабінет

СТРАХУВАННЯ ТРАНСПОРТУ

Головна / Послуги / СТРАХУВАННЯ ТРАНСПОРТУ

СТРАХУВАННЯ ТРАНСПОРТУ

Транспортне страхування включає 4 основні види. Це ОСЦПВ і його аналог при закордонних поїздках - «Зелена карта». Добровільне страхування відповідальності водія використовують як доповнення до ОСЦПВ, збільшуючи суму страхового захисту. Ключовий вид автострахування - КАСКО, найнадійніший спосіб фінансового захисту автомобіля від угону і пошкодження, з урахуванням всіх ризиків включно з воєнними діями. Страхування здоров'я водія та пасажирів - додаткова допомога, вельми потрібна в умовах українських доріг.

Експерти ProInsurance підберуть оптимальний формат страхування для Вашого автопарку і будуть супроводжувати Ваш договір корпоративного страхування протягом всього терміну його дії.

  • Як один з ТОП-10 брокерів України, ми можемо отримати для Вас найкращі умови страхування транспорту в провідних страхових компаніях, на порядок вигідніше, ніж стандартна ціна.

  • У спірних ситуаціях страховий брокер представляє і захищає інтереси клієнта, сприяє йому у відшкодуванні збитків і пошуку компромісних рішень, навіть якщо страхова компанія надала відмову у виплаті. За нашою статистикою, близько 85% складних ситуацій врегульовуються на користь клієнтів ProInsurance.

  • Ми завжди допоможемо розібратися з тим, як працює Ваша програма страхування транспорту, і як правильно нею користуватися.

Захистить водія у разі, якщо він завдасть шкоди майну або життю та здоров'ю інших осіб
Детальніше
Захистить Ваш власний автомобіль від майже всіх ризиків та можливих ушкоджень
Детальніше
Захистить водія і пасажирів у разі непередбачених ситуацій на дорозі
Детальніше
Перейти на UA
Перейти на RU
Go to ENG