За останні роки в усьому Світі спостерігається загострення ситуації зі стихійними лихами та наслідками від них. Торік природні катаклізми у світі завдали збитків на $270 мільярдів. Вони призводять до соціальних, екологічних і економічних втрат, не кажучи вже про неймовірні людські страждання.
Основні передумови для таких явищ – підвищення глобальної температури. Протягом наступних п’яти років очікується ріст температури до рекордних рівнів, що спричиняють парникові гази та природне явище Ель-Ніньйо – потепління Тихого океану й повітря в екваторіальній зоні біля берегів Еквадору, Перу й Чилі.
Ось жахливий список природних катастроф, що вже відбулися в цьому році на Землі і завдали нищівної шкоди майну, інфраструктурі, підприємницькій діяльності та сільському господарству, а головне забрали десятки тисяч життів:
Потужні землетруси в Туреччині та Сирії в лютому цього року.
Сильні зливи, паводки в Австралії, Італії, Китаї, Японії.
Селі та грязьове «цунамі» в Грузії, Італії, Індії.
Тропічні шторми, тайфуни, циклони, торнадо в Канаді, США, Бразилії, Китаї.
Лісові пожежі в Греції, Канаді, Гаваях (США).
Червень 2023р.-підрив Каховської ГЕС. Страшна техногенна катастрофа спричинена військовим конфліктом між Україною та рф. Наслідки та збитки ще досі немає можливості оцінити через окупацію…
Повінь на Півночі України наприкінці зими – розмиті дороги та поля, підтоплені будинки.
Зливи та бурі, що знищують сільгоспугіддя, блокують нормальне життя міст та псують майно.
Це біль всіх Українців коли під час війни ще виникають екстремальні погодні та природні умови, тим більше спричинені людиною, – вони можуть підштовхнути і без того нестабільну ситуацію в країні до критичної точки, що створить ще більш невиліковну кризу.
Є два способи реагувати на стихійні лиха, що спричинені кліматичними змінами:
Враховуючи вище інформацію, ми вважаємо надзвичайно актуальною тему страхування майна від ризиків стихійних явищ. Незважаючи на те, що громади в усьому світі залишаються під загрозою катастроф, лише близько 27% економічних збитків цього року були застраховані.
На практиці в Україні страхування майна фізичних осіб здійснюється в основному в добровільній формі, а майно юридичних осіб страхується в обов’язковій форм тільки у випадку, коли зачіпають національні інтереси. Через це процент страхування майна, транспортних засобів, життя людей, сільськогосподарських культур та тварин від стихійного лиха дуже низький, так як немає довіри до страхових компаній та продукти страхування не мають широкого покриття.
Така ж ситуація склалася і у Туреччині після землетрусу. Оцінивши загальні втрати на 40 мільярдів доларів, незважаючи на існування обов’язкового страхування житлових будинків, за допомогою страхування компенсувати витрати змогли лише на 5 мільярдів. Невеликі страхові суми, вузьке покриття та відсутність практики страхування об’єктів інфраструктури спричинило уповільнення одужання країни від завданих збитків.
Збільшення кількості населення на планеті, зміна клімату та поширення господарювання людства над природою, сприяють зростанню обсягів збитків від стихійних лих. Процес адаптації до явищ що відбувається вимагає глобального світового підходу з залученням спеціальних організацій та участі державної влади кожної країни.
На місцевому рівні можна розпочати з популяризації майнового страхування та впровадження обов’язкового в зонах ризику, також, переглянути охоплення покриття страхових продуктів та підвищити страхові суми за умови оптимальних тарифів.
А краще розібратися в усіх складнощах страхування майна і забезпечити «працюючу страховку» зможе страховий посередник – страховий брокер, який здатний ефективно впорядкувати всі пункти в договорі з урахуванням Ваших інтересів.
І маємо сподівання, що людство нарешті змилується над природою і Землею, тоді і вона змилується над нами!
Так швидко минає час і ось вже 24 роки PROINSURANCE як страховий брокер існує на українському ринку! Плідно продовжуємо співпрацювати з нашими любими клієнтами та надійними партнерами!
Тому, віримо, що далі нас чекає тільки розвиток і досягнення висот! Що кожен новий день принесе з собою чудові ідеї, блискучі перспективи, привабливі пропозиції та великі перемоги!
Війна — це час, коли людина постійно перебуває в емоційному напруженні та стресі. Населення України в сучасних умовах перебуває в стані постійного стресу, який посилюється, бо пов’язаний із базовою потребою людини – виживанням. В результаті організм людини отримує постійне навантаження, а саме є певні органи-мішені, які беруть на себе основний удар.
Хронічний стрес називають “тихим вбивцею” XXI століття. Тому не варто відкладати до останнього та ігнорувати чисельні сигнали, які вам посилає організм. Саме зараз буде на часі подбати про захист себе та ваших близьких.
Це може бути як добровільне медичне страхування, що покриває лікування основних захворювань, а також спеціально створені програми, які забезпечують лікування найбільш «критичних захворювань». Це може бути як грошова компенсація так і організація допомоги та лікування. Територія надання допомоги може бути як в Україні так і поза її межами.
Не варто забувати, що в договорах страхування завжди міститься багато «підводного каміння» та поширена практика вносити список виключень для страхового покриття. Наша робота доносити до вас всю необхідну інформацію аби ви могли приймати правильні рішення. Звертайтесь за консультацією до наших спеціалістів та хай буде менше стресів у вашому житті.
Медична реформа та трансформація системи продовжується. З 1 квітня 2023 року МОЗ вводить відпуск всіх рецептурних препаратів в Україні за електронним рецептом. У такий спосіб посилюється контроль за відпуском рецептурних ліків в аптеках, але й робить більш прозорим та ефективним процес призначення ліків.
З наступного місяця лише медичний спеціаліст може оформити дозвіл для придбання ліків, що відпускаються за рецептом. Наразі це вже третій етап у запровадженні електронного рецепта.
Отже, радимо подбати про оформлення рецепту для ліків, які приймаються постійно від хронічних захворювань. А також, подбати про оформлення медичного страхування, що полегшує звернення до лікаря, отримання консультації і рецептурних засобів.
Весна та осінь – це періоди, коли стаються рецидиви хронічних захворювань, які протікають приховано і не доставляють проблем в інші пори року.
Учені й досі не мають однозначної відповіді, чому в цей період зявляються проблеми з серцем, погано працює шлунок або ниють суглоби.
Зняти основні симптоми та полегшити стан при загостренні допоможе звернення до лікаря за програмою добровільного медичного страхування, що також, дозволить зекономити час та уникнути скупчення людей у чергах. Додатково наш ЛІКАР-ЕКСПЕРТ радить,
Такі прості, на перший погляд, правила допоможуть зберегти найосновніше – ЗДОРОВ’Я.
Нещодавно стало відомо, що новий законопроект №8300 «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» був ухвалений законодавчою владою в першому читанні.
ВПЛИВ | ВПРОВАДЖЕННЯ |
|
|
|
|
|
|
ВПЛИВ | ВПРОВАДЖЕННЯ |
|
|
|
|
|
|
Будемо і надалі слідкувати за такими ґрунтовними неминучими змінами для ринку автострахування, що можуть вступити у дію у 2024 році. А, також, вже починаємо готуватись доносити нововведення до наших клієнтів.
Раді вітати наших клієнтів і партнерів з Новорічними святами та Різдвом🎄🎁!
Цього року хочеться направити листа✉️ Св. Миколаю та Санті з бажанням отримати на Новий рік – Перемогу України в цій жахливій безжальній війні! Це буде найприємнішим та найжаданішим подарунком для кожного звичайного українця, для кожного захисника та захисниці, що боронять нашу країну стільки часу! А, також, для нас, для бізнесу, який намагається триматися і підтримувати економіку в надскладних умовах.
Бажаємо, щоб наступного року, як тільки переможемо ворога, наші компанії отримали всі умови для розвитку, розширення, втілення нових ідей, які залишились не на часі. Миру та процвітання в наступного року!💙💛
На вулиці: